TV8 Kırmızı Oda Reytingleri Nasıl, İzlendi mi?

TV8 Kırmızı Oda Reytingleri Nasıl, İzlendi mi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Psikiyatri kliniğindeki doktor ve hastaların hayat hikayelerini ekranlara getiren Kırmızı Oda dizisi TV8’de başladı. Dizi sektörüne girmeye çalışan TV8’in bu yeni dizisi Kırmızı Oda reytingleri nasıl, izlendi mi, tuttu mu?

OGM Pictures yapım şirketi tarafından hazırlanan ve senaryosu Banu Kiremitçi Bozkurt tarafından yazılan Kırmızı Oda TV8’in yeni dizilerinden birisi. Bildiğiniz gibi Acun Medya bünyesinde yayın hayatına devam eden TV8 artık dizilerle de izleyicilerinin karşısına çıkmaya çalışıyor. Daha önce, Kızım, Jet Sosyete, Doğduğun Ev Kaderindir gibi dizilerle şansını deneyen kanal 2020 2021 yeni sezonda Kırmızı Oda isimli dizi ile yeniden sektörde yer edinmeye çalışıyor.

Kırmızı Oda Dizisi Tutar mı?

Kırmızı Oda dizisi oyuncu kadrosu aslında oldukça sağlam isimlerden oluşuyor. Duayen oyuncu Binnur Kaya’ya dizide Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçim Kültür Şahin, Sezin Bozacı ve Baran Can Eraslan gibi isimler eşlik ediyor. Dizinin yönetmenliğini ise Cem Karcı yapıyor. Cem Karcı Karadayı, Hercai, Gülperi, Hayat Şarkısı gibi ses getiren yapımların bazı bölümlerinde yönetmenlik yapmıştı. Genç ve başarılı yönetmenin Kırmızı Oda’da nasıl bir başarı göstereceği ise merak konusu olmuştu.

Kırmızı Oda dizisi reytingleri aslında TV8 için çok önemli. TV8 yönetimi en azından bir dizide reyting rekorları kırıp reytinglerde zirveye bir dizisini dahi olsa adını yazdırmayı hedefliyor. Aslında bunu Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ile biraz başardılar. Ancak ilk 3 kanalın ana hedefi. Kırmızı Oda da bu anlamda önemli bir proje. Tabi dizinin günü de reytinglere çok etki ediyor.

Kırmızı Oda dizisinin konusuna bakacak olursak. Klasik doktor dizilerinden birisi. Psikiyatri kliniğinde geçecek olan dizide doktorlar ve hastalar dizinin ana karakterleri olacak. Bu anlamda Kırmızı Oda, Mucize Doktor ve Hekimoğlu dizilerine rakip olacak. Şimdi gelelim dizinin reytinglerine. Dizi Cuma günü yayınlanma kararı aldı.  Bu anlamda dizi Hercai, Arka Sokaklar, Bay Yanlış gibi yapımlarla rekabet edecek. 4 Eylül Cuma günü sadece Bay Yanlış dizisi ile rekabet etti. Ancak sezon açıldığında sezon dizileri de rekabete katılacak.

Kırmızı Oda 4 Eylül 2020 Cuma Reytingleri

Kırmızı Oda dizisinin reytingleri 5 eylül Cuma günü sabah açıklanacak. Reytingler açıklanır açıklanmak yazımıza eklenecektir. Peki Kırmızı Oda dizisi ilk bölümünü nasıl buldunuz, sizce dizi tutar mı?

 

Etiketler: kırmızı oda izlendi mi kırmızı oda reytingleri kırmızı oda tuttu mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL