TV8 Master Chef Jüri Üyeleri Ve Yarışmacıları Kim? Ne Zaman Başlayacak?

TV8 Master Chef Jüri Üyeleri Ve Yarışmacıları Kim? Ne Zaman Başlayacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

TV8 ekranlarında yepyeni bir programın daha temelleri atılıyor. Son zamanlarda revaçta olan yemek programlarına bir yenisi daha ekleniyor. Daha önce bir çok ülkede yayınlanan ve büyük ilgi gören yarışma TV8 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. TV8 Master Chef jüri üyeleri kim? Yarışmacıları kim?

Dünyada birçok televizyon kanalında televizyonun en çok izlendiği saat diliminde yayınlanan ve iyi reyting alan yemek programı Master Chef, yeni yayın döneminde ülkemizde de ekrana gelecek.

Program ve dizi boşluğu çeken ve bu boşlukları genellikle yarışma programlarıyla dolduran Tv8’in yeni yarışmayı ne zaman başlatacağı, hangi günlerde yayınlayacağı ve yapımcısı belli.  Eylülde başlayacak yarışma, cumartesi ve pazar akşamları izleyiciyle buluşacak.  Yapımcılığını, TV8’in gündüz kuşağında yayınlanan Gerçeğin Peşinde, Yemekteyiz ve Survivor Panorama gibi birçok programda imzası bulunan Bloom Medya ve Uygar Ataş üstleniyor.  Yarışmada görev yapacak üç jüri üyesinin kimlerden oluşacağı ise önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Şimdiye kadar dizi denemelerinde istediği başarıyı bir türlü yakalayamayan TV8 yarışmalar üzerinden gitmeye devam ediyor.

Fakat Med Yapım’ın yine Kore uyarlaması bir dizi için hazırlıklar yaptığı ve TV8 ekranlarında yayınlanacağı konuşuluyor. Daha övce Seviyor Sevmiyor ve Anne dizilerini uyarlayan ve büyük başarılar elde eden Med Yapım dizinin cast çalışmalarını başlattı.

Tv8 2018-2019 sezonuna dolu dolu girmeye hazırlanıyor. Bu yarışmalardan biri olan Master Chef ise eylül ayında ekrana gelecek. Master Chef jüri üyelerini açıklanır açıklanmaz haberimizde paylaşacağız.

Etiketler: master chef jüri üyeleri kim master chef yarışmacıları kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL