Ufak Tefek Cinayetler 2. Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak ?  Yayın Tarihi

Ufak Tefek Cinayetler 2. Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak ? Yayın Tarihi

Yazar: Emre Dizi Haberleri Ufak Tefek Cinayetler

Star Tv ‘nin her hafta merakla beklenen uzun soluklu dizisi yeni sezonda ne zaman başlayacak? 2. Sezon da devam edileceği  duyurulan dizinin seyircileri bu haberden memnun kalsa da katilin kim olduğunu öğrenmek için sabırsızlanıyordu. Sevilen oyuncuları Gökçe Bahadır, Bade İşcil, Aslıhan Gürbüz ve Tülin Özen’in başrollerinde olduğu dizi yeni sezonda ekranda bizlerle devam edecek. Ufak Tefek Cinayetler 2. yeni sezon ne zaman başlayacak?

Cinayete adım adım ilerleyen dizi de katilin kim ya da kimlerin olduğu seyirci tarafından halen karar verilmiş değil. Her bölümde düğümlerin birer birer çözüldüğü hâlde her gün ayrı bir olayla gündem değisiyor.  Sarmaşık günden güne daha tehlikeli bir hal alıyor. 4 farklı kadın, sarmaşıkta 4 ayrı olayla her biri tehlikeli ve birbirinden farklı planla karşı karşıyalar. Şer birliğine giren sarmaşık kadınları iyiler ve kötüler olarak savaş içerisindeler hangisi kazanacak ya da bir kazanan var mı ?

Olayların her an değiştiği, 4 ayrı hikayenin, 4 ayrı tehlikeli kadınla gündemi takip etmek zor . İlk sezonda reytingin her hafta ust düzeyde olması  gizemli katilin kim ya da  kimin olduğunu tahmin edilememesinin zor olduğu cinayetin izleyici tarafından beğenildiğini göstermektedir.

Star Tv ‘nin salı akşamları büyük begeniyle izlenen dizisi 2. Sezonda da devam edecek. Gizemli ve bir o kadar heyecan uyandıran dizi  yeni sezon da Eylül ayının ilk haftası ekrana geleceği söyleniyor.  İlk sezon da büyük begeni toplayan dizi  11 Eylül salı akşamı yeni sezon da ekrandaki hayatına devam edecek.

Etiketler: ufak tefek cinayetler 2. sezon ne zaman başlayacak ufak tefek cinayetler yeni sezon yayın atrihi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL