Ufak Tefek Cinayetler 24. Bölüm Fragmanı 10 Nisan Özeti? Merve’nin İntikamı!

Ufak Tefek Cinayetler 24. Bölüm Fragmanı 10 Nisan Özeti? Merve’nin İntikamı!

Yazar: Emre Ufak Tefek Cinayetler

Star Tv ekranlarında yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler tüm heyecanı ile devam ederken dizide Merve ve Pelin’in başı büyük bir dertde iken, Serhan ile Oya aşkı da açığa çıkmak üzredir. Peki Ufak Tefek Cinayetler 10 Nisan Salı 24. bölüm fragmanı ve özeti yayınlandı mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Ufak Tefek Cinayetler 24. Bölüm 10 Nisan Özeti? Merve’nin İntikamı!

Star Tv ekranlarının en farklı dizilerinden birisi olan Ufak Tefek Cinayetler’de sonunda bir cinayet işlendi. Aslında bunu kimse istemez ancak dizinin ismi Ufak Tefek Cinayetler olunca dizi de “cinayet” kelimesinin olması ve dizinin ilk bölümünde bir cinayetin olması izleyiciyi ister istemez hem bu cinayetin çözümünü beklemeye hem de yeni cinayetlerin olup olmadığı konusunda meraka itmişti. Dizide Tunç Öğretmen Pelin ve Merve’nin oynadığı oyun sonrası hem işini hem yaşadığı yeri kaybetmişti. Bu durum Tunç’u çok kızdırmış ve intikam için Sarmaşık’a geri dönmüştü.

Tunç Öğretmen Sarmaşık’a döndükten sonra bir kaç kez Pelin ve Merve’yi korkutmuş ancak intikam alamamıştı. Son olara Burcu’dan yardım isteyen Tunç öğretmen sonunda Merve ve Pelin’i bir araya getirerek tuzağa çekmişti. Ancak tuzağa kendisi düştü ve uçurumdan aşağıya yuvarlanarak öldü. İzleyiciye Tunç’un olduğu izlenimi verilmişti. Ancak Tunç Oya tarafından kurtarılmıştı. Yıllar sonra Komiser Kemal’e verdiği ifade de ölmediği anlaşıldı. Merve ve Pelin ise sadece hayal etmişlerdi. Velhasıl dizide ilk cinayet işlendiği yönündeki düşünce de boşa çıktı.

[mavitext]Ufak Tefek Cinayetler Merve Oya ve Serhan’a Ne Yapacak? Tıklayınız![/mavitext]

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Oya ile Serhan aşkı dolu dizgin giderken Merve’nin boşanmadan vazgeçmesi ve zaman kazanmasındaki amacı Serhan’ın hayatında biri olma düşüncesiydi. Bunun üzerine harekete geçen Merve kimsenin aklına gelmeyen bir tuzak hazırlar ve Serhan’ın hayatında kim vardır onu öğrenmeye çalışır. Bunun üzerine Oya Merve’nin tuzağına kuş misali düşüyor. Merve bu durum karşısında çıldırmıştır ve önüne geleni dağıtır.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde yeni bölüm fragmanı yayınlanıncaya kadar dizi ile ilgili almış olduğum bilgiye göre dizide yaklaşık 10 bölüm sonrasında sezon finalinde dizinin ilk bölümünde pencereden düşen kişinin kim olduğu, erkek mi kadın mı olduğu da ortaya çıkacak. Siz Merve’nin Oya ve Serhan’dan nasıl intikam alacağını düşünüyorsunuz?

[mavitext]Ufak Tefek Cinayetler Tunç Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Ufak Tefek Cinayetler 24. Bölüm Fragmanı

Etiketler: ufak tefek cinayetler 10 nisan neler olacaak ufak tefek cinayetler 24. bölüm fragmanı ufak tefek cinayetler 24. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL