Ufak Tefek Cinayetler 3. Bölüm Oya Merve’yi Zehirliyor mu? Oya’nın İntikamı!

Ufak Tefek Cinayetler 3. Bölüm Oya Merve’yi Zehirliyor mu? Oya’nın İntikamı!

Yazar: Emre Ufak Tefek Cinayetler

Star Tv ekranlarında soluksuz takip edilen dizi Ufak Tefek Cinayetler bu hafta 2. bölümü ile de nefes aldırmadan izlendi. Dizi de Oya iyi bir insan olmaya çalışsa da Oya’nın arkadaşları Oya’ya kötülük yapmak için birbirleri ile yarışıyorlar. Özellikle Merve Oya’yı 2. bölümde çok fena kızdırdı. Dizinin 3. bölüm fragmanında ise Oya intikam peşinde ve Merve’yi zehirliyor mu sorusu akıllara geldi. 

Ufak Tefek Cinayetler 3. Bölüm Oya Merve’yi Zehirliyor mu? Oya’nın İntikamı!

Ufak Tefek Cinayetler 2. bölümde Oya Taylan ile eskiden sevgili olmuşlar ve Taylan eline bir dövme yaptırmış, Oya ise Taylan’ın verdiği kolyeyi boynunda gezdiriyordu. İkili okulda yaşadığı talihsiz olaydan sonra ayrılmış, Pelin Taylan ile sevgili olmuş ve Taylan’daki dövmeyi sildirmişti.

Yıllar sonra Oya mahalleye geri dönünce Taylan bir anda eski günleri hatırlamıştı. Pelin ise Taylan ile Oya’nın birlikte olmasından o kadar korkuyordu ki sürekli Taylan’ı sıkıştırıyordu. Taylan’ın Oya’nın evinin oralardan geldiğini görmesi üzerine Oya’nın evine giden Pelin Taylan’ın yıllar önce vermiş olduğu kolyeyi Oya’nın taşıyıp taşımadığını çaktırmadan öğrenmiş ve Oya’nın kolyeyi taşımadığı kanaatine varmıştı.

Pelin tüm bu olan biteni Merve’ye anlatınca Merve’nin zekası devreye girmiş ve Oya’nın havuz olayında imza toplattığına sinirlendiğinden Oya’dan intikam almak için Oya’ya kolyenin olduğu paketi odasına bırakmış ve Oya’nın kolyeyi takmasını sağlamıştı. Akşam üzeri ise Arzu’nun doğum gününe boynunda kolye ile gelen Oya Taylan ile konuşurken Taylan Oya’nın boynunda kendisinin yıllar önce hediye ettiği zannettiği kolyeyi görünce bir an umutlanmıştı. Tam bu sırada Pelin gelmiş ve Oya’nın boynudaki kolyeyi çıkartarak Oya’yı havuza atmıştı.

3. Bölüm fragmanında ise Oya tüm bu olayların arkasındaki ismin Merve olduğunu anlamış Merve’den intikam için onu zehirlemeye karar vermiştir. Merve’yi muayene odasına alan Oya Merve’ye iğne yapar. Peki bu iğne fragmanda dediği gibi zehirli midir? Bunu ilerleyen bölümlerde göreceğiz. Eğer iğne zehirli ise Merve hastanelik olabilir. Ama dizi senaryosu gereği ölmeyecektir. Benim düşüncem vurduğu iğne zehirsizdir.

Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz? İğne zehirli mi? Yoksa korkutmak maçlı bir hamle mi?

Ufak Tefek Cinayetler 3. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: ufak tefek cinayetler iğne zehirli mi ufak tefek cinayetler merveye ne oldu ufak tefek cinayetler oya merveyi zehirledi mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL