Ufak Tefek Cinayetler 4. Bölüm Neler Olacak? 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Ufak Tefek Cinayetler 4. Bölüm Neler Olacak? 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Yazar: Emre Ufak Tefek Cinayetler

Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi Ufak Tefek Cinayetler tüm heyecanı ile devam ederken dizi de Oya nasıl bir intikam alacak merak konusu oldu. Oya 4. bölümde neler yapacak? 4. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ufak Tefek Cinayetler 4. Bölüm Neler Olacak?

Ufak Tefek Cinayetler’de Merve’nin  oyunu sonrası Pelin Oya’yı herkesin içerisinde havuzun içerisine atmıştı. Oya bu duruma sinirlenmiş ve intikam planları yapmıştı. Bu planlarının ip uçlarını arkadaşları Merve, Arzu ve Pelin’e anlatmıştı. Bir doktor arkadaşından bahsederek o arkadaşının bir hastasını zehirlediğinden bahsetmişti.

Tüm bu gelişmeler devam ederken Pestisit iğnesinden bahsetti ve asistanından bu iğneden istedi. Merve’yi muayene eden Oya Merve’ye iğne vurarak ona zarar verebileceği imasında bulunmuştu. Merve’ye iğne vuran Oya’nın vurduğu iğne zehirli miydi? Tüm bu sorular cevabını beklerken Merve Oya’nın vurduğu iğnenin zehirli olabileceği endişesi ile çok korkmuştu. Bizim düşüncemiz Oya’nın vurduğu iğne zehirli değildi. Sadece amacı onları korkutmak ve nasıl birine bulaştıklarını anlamalarını sağlamaktı.

Tüm bu gelişmeler devam ederken 4. Bölümde neler olacak? Arzu Mehmet ile boşanacak mı? Merve Oya’nın bu planları karşısında ne yapacak? Oya ve Serhan arasındaki duygusal bağ gelişecek mi? Tüm bu soruların cevabını ilerleyen bölümlerde göreceğiz.

Ufak Tefek Cinayetler 4. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: ufak tefek cinayetler 4. bölüm merve ufak tefek cinayetler 4. bölüm neler olacak ufak tefek cinayetler 4. bölüm oya ufak tefek cinayetler 4. bölüm özeti ufak tefek cinayetler 4. böüm fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL