Ufak Tefek Cinayetler 5. Bölüm Fragmanı Özeti? 5. bölüm Neler Olacak?

Ufak Tefek Cinayetler 5. Bölüm Fragmanı Özeti? 5. bölüm Neler Olacak?

Yazar: Emre Ufak Tefek Cinayetler

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler tüm heyecanı ile devam ederken dizide Oya ve arkadaşlarının başından geçen ilginç olaylar anlatılıyor. Daha doğrusunu söylemek gerekirse Oya’nın arkadaşlarından çektikleri ve intikamı anlatılıyor. Dizinin 5. bölüm özetini yazımızda bulabilirsiniz.

Ufak Tefek Cinayetler 5. Bölüm Özeti?

Öncelikle dizide bu zamana kadar neler oldu bir bakalım. Dizi bir cinayetin çözülmeye çalışılması ve cinayet ile ilgili ip ucunun polisler tarafından aranması ile başlıyor. 4 kadın ve 4 erkeğin başından geçenleri anlatan dizide Oya ve hocası Edip yıllar önce bir iftiraya maruz kalmıştır. Üstelik bu iftirayı Oya’nın en yakın arkadaşları yapmıştır. Bu durum olayları değiştirecektir.

Oya yıllar sonra mahalleye geri döner. Artık bir doktordur. Edip ile de görüşmektedir. Edip Hoca Oya’ya gerçekten aşık olmuş mudur bilinmez ama yanından bir dakika olsun ayrılmak istemez. Oya yıllar önce kendisine tuzak kuran arkadaşları ile bilerek bir kez daha görüşür üstelik yıllar önce terk ettiği mahalleye taşınır. Tüm bu gelişmeler devam ederken Oya Merve’nin kocasına aşık olacaktır. Serhan’da Oya’dan hoşlanmaktadır. Geçen bölümde Oya’nın arkadaşları rahat durmaz ve Oya’ya bir kez daha tuzak kurarlar. Oya için artık intikam vakti gelmiştir.

Dizinin 5. Bölümünde Oya gerçekten intikam almış mıdır? Merve gerçekten ölmüş ve Merve’yi Oya mı zehirlemiştir? Bundan sonra Sarmaşıkta neler olacak? Sarmaşık Vakası çözülecek mi? Tüm bu soruların cevabını ilerleyen günlerde göreceğiz.

[mavitext]Ufak Tefek Cinayetler Kim Öldü? Sarmaşık Vakası Ne?[/mavitext]

Ufak Tefek Cinayetler 5. Bölüm Fragmanı?

Etiketler: ufak tefek cinayetler 5. bölüm fragmanı ufak tefek cinayetler 5. bölüm özeti ufak tefek cinayetler 5.bölüm neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL