Ufak Tefek Cinayetler Arzu Diziden Neden Ayrıldı? Tülin Özen Neden Çıktı?

Ufak Tefek Cinayetler Arzu Diziden Neden Ayrıldı? Tülin Özen Neden Çıktı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin başrol oyuncularından Arzu dizinin bu hafta yayınlanan bölümüyle birlikte ayrılma kararı aldı. Peki Ufak Tefek Cinayetler Arzu diziden neden ayrıldı?

Ufak Tefek Cinayetler ilk sezon gösterdiği başarıyı ne yazık ki ikinci sezonda yakalayamadı. Dizinin düşen başarı ivmesi izleyicinin farklı taraflara kaymasına neden oldu. Diziye her ne kadar yeni ve güçlü isimler katılsa da dizi eski havasını kaybetti. Bunu belirgin bir şekilde fark eden oyuncu Tülin Özen diziden ayrılma kararı aldı. Peki Tülin Özen diziden neden ayrılıyor?

Başrollerinde Gökçe Bahadır. Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil, Mert Fırat, Osman Sonant ve Yıldıray Şahiner gibi başarılı isimlerin yer aldığı dizide 39 bölüm boyunca yer alan ve Arzu karakteriyle kendini sevdiren Tülin Özen dizinin gidişatını beğenmediği için ayrılma kararı aldı.

Tülin Özen’in diziden ayrılması dizinin takipçilerini büyük bir hayal kırıklığına uğrattı. Dizide önemli bir karaktere hayat veren Arzu’nun diziden çıkması Ufak Tefek Cinayetler final mi yapacak sorusunu da ister istemez beraberinde getirdi.

Dizi şuan için kemik izleyici kitlesini koruyor. final kararı alması beklenen bir durum değil. Fakat dizinin son sezonunu izlediğimizi belirtmek isteriz.

Etiketler: ufak tefek cinayetler arzu diziden neden ayrıldı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL