Ufak Tefek Cinayetler Biri Mi Öldü? Burcu mu? Mehmet mi? Kim Neden Çığlık Attı?

Ufak Tefek Cinayetler Biri Mi Öldü? Burcu mu? Mehmet mi? Kim Neden Çığlık Attı?

Yazar: Emre Ufak Tefek Cinayetler

Star Tv ekranlarında Salı günleri yayınlanan dizi Ufak Tefek Cinayetler’de 3. Bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Merve ve Pelin birlikte Oya’nın evine giderken Serhan’da Oya’nın evindedir. Merve ve Pelin ile karşılaşacak mı bilinmiyor ancak diğer gelişme Burcu’nun Mehmet’in evinde birlikte olması üzerine Arzu’nun ne gördüğüdür. Oya Serhan’a birini öldürmek istesen kimi öldürürsün diyor bu arada da Arzu yatak odasında yatağında birilerini görmesi ve çığlık sesinin aynı anda ekranlara gelmesi ile Burcu ve Mehmet’in olduğu yatakta biri mi öldü sorularını akıllara getirdi. Peki durum böyle ise kim öldü?

Ufak Tefek Cinayetler Biri Mi Öldü? Burcu mu? Mehmet mi? Kim Neden Çığlık Attı?

Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi Salı günleri yine izleyiciyi ekrana kilitleyeceğe benziyor. Zira sırlar dolu dizi de ne olacağı belli olmuyor. Dizi de Burcu Arzu’nun evine gelecek kadar ileri gitmiş ve Arzu’nun yatak odasında Mehmet ile birlikte olmak istemiştir. Burcu ve Mehmet birlikte oldular mı bilemiyoruz. Ancak Arzu aynı yatak odasına gelir ve bir çığlık duyulur.

Bu çığlık Arzu’dan mı geldi bilemiyoruz. Ama Oya’nın Serhan’a sorduğu birini öldürmek istersen kimi öldürürsün sorusu ve sonrasında Arzu’nun şaşkın ve dehşet verici bakışları biri mi öldü sorusunu da akıllara getirmektedir. Peki kim öldü? Arzu yatağında Burcu ve Mehmet’i gördü şaşırdı ya da Arzu Mehmet ve Burcu’dan birininin öldüğünü gördü. Bu arada bir çığlık sesi de geldi. Eğer o çığlık Arzu’dan geldiyse iki seçeneğe de uyuyor. Bu iki seçenekte olabilir. Ancak şu an kim öldü bilemiyoruz.

Oya’nın Serhan’a sorduğu soru kendisi içinde olabilir. Zira Oya Merve’ye zarar vermek ve intikam almak istiyor. Tüm bu soruların cevabını Salı günü yayınlanacak dizinin yeni bölümünde öğreneceğiz.

Sizce dizide kim neden çığlık attı? Biri mi öldü yoksa Arzu Mehmet ve Burcu’yu yatağında birlikte mi yakaladı? Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Ufak Tefek Cinayetler 3. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: ufak tefek cinayetler arzu mehmet ve burcuyu birlikte mi yakaladı ufak tefek cinayetler arzu neden şaşırdı ufak tefek cinayetler biri mi öldü ufak tefek cinayetler burcu mu mehmet mi öldü ufak tefek cinayetler kim çığlık attı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL