Ufak Tefek Cinayetler Burcu Kim? Gerçek Adı? Rol Aldığı Diziler?

Ufak Tefek Cinayetler Burcu Kim? Gerçek Adı? Rol Aldığı Diziler?

Yazar: Emre Ufak Tefek Cinayetler

Star Tv ekranlarında 24 Ekimde yayınlanacak dizi Ufak Tefek Cinayetler merakla bekleniyor. 4 kadın ve 4 erkeğin sır dolu hayatları ve bir birlerine olan aşkının anlatıldığı dizi de oyuncular ve oynadıkları karekterler de merak konusu oldu. Dizi de plates hocası olan Burcu karekteri ise en çok merak edilen oyuncuların başında geliyor.

Ufak Tefek Cinayetler Burcu (Duygu Sarışın) Kimdir? Rol Aldığı Diziler?

1987 İzmir doğumlu oyuncu 1.70 boyunda 56 kg ağırlığındadır. Duygu Sarışın eğitimini Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Bölümünü bitirmek suretiyle tamamlamıştır. İzmir Ekonomi Üniversitesinde de okuyan oyuncu tiyatro oyunlarında da rol aldı.

Televizyon dünyasına ise Cennetin Sırları dizisi ile adım atan oyuncu İnadına Yaşamak, Kaçak Gelinler, Güneşi Beklerken, Rengarenk gibi dizilerde rol aldı. Son olarak İçerde dizisinde rol alan oyuncu burada Sema karakterini canlandırmıştı. Adı bir dönem Çağatay Ulusoyla anılan oyuncuya Ufak Tefek Cinayetler dizisinde başarılar dileriz.

Duygu Sarışınoğlu Videosu!

Sizce Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Burcu karekterini canlandıran oyuncu Duygu Sarışınoğlu nasıl bir performans sergiler? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir?

Etiketler: ufak tefek cinayetler burcu gerçek adı ufak tefek cinayetler burcu kimdir ufak tefek cinayetler burcu oynadığı diziler ufak tefek cinayetler burcu sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL