Ufak Tefek Cinayetler Derya (Polis) Kimdir? (Hayal Köseoğlu)

Ufak Tefek Cinayetler Derya (Polis) Kimdir? (Hayal Köseoğlu)

Yazar: Emre Ufak Tefek Cinayetler

Ufak Tefek Cinayetler Star Tv ekranlarında meraklıları ile buluştu. Dizi hikayesi ile çözülmesi gereken bir çok olayı anlatıyor. Dizi lise yıllarında Sarmaşık denilen yerde 4 kızın başından geçen büyük bir olayın yıllar sonra tekrar açığa çıkması ve çözülmesini anlatıyor. Dizi de 4 kadın ve 4 erkeği takip eden ve olayların arkasındaki sır perdesini aralamaya çalışan Polis Derya karakteri izleyici tarafından merak konusu olmuştur. Derya karakterini canlandıran oyuncu Hayal Köseoğlu‘dur. Peki Hayal Köseoğlu kimdir? Kendisi hakkında merak edilenleri öğrenmeye çalışalım.

Ufak Tefek Cinayetler Derya( Hayal Köseoğlu ) Kimdir?

Hayal Köseoğlu 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1.70 boyunda olan oyuncu eğitimini Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Drama- Oyunculuk Bölümü’nü bitirmiştir. Sarı saç rengine sahip oyuncu küçük yaşlardan itibaren oyunculuğa merak sarmış hayallerine kavuşması ise çok uzun sürmemişti.

İlk oyunculuk deneyimini Ruhsar dizisi ile yapan oyuncu, Hande Ataizi, Funda Arar, Cem Davran gibi usta isimlerle oynamıştı. Aşkı- Memnu dizisi ile kariyerinde farklı kapılar açan güzel oyuncu, bu dizi de Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Selçuk Yöntem, Nebahat Çehre gibi ustalarla rol almıştı. Hayal Köseoğlu Muhteşem Yüzyıl dizisinde de rol almıştır. 2016 yılında ise Arkadaşlar İyidir dizisinde Merve karakterini canlandırmıştı.

Ufak Tefek Cinayetler Esra Kimdir? Tıklayınız!

Hayal Köseoğlu tam bir müzik tutkunu bir kız. Herşeye rağmen gülebilen hayatı çok ciddiye almayan birisi ve kendine özgüveni ise tam. Kilolarını ise kendisine sorun etmeyen oyuncu kendisinin manken değil oyuncu olduğunu söylüyor. Kendi müziğini kendisi de yapan oyuncu ilerde bir albüm çıkartmayı düşünüyor.

Hayal Köseoğlu’nun Sesinden Müzik Videosu!

Etiketler: ufak tefek cinayetler derya gerçek adı ufak tefek cinayetler derya kimdir ufak tefek cinayetler derya rol aldığı diziler ufak tefek cinayetler hayal köseoğlu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL