Ufak Tefek Cinayetler Edip Diziden Neden Ayrıldı? Selim Bayraktar’ın Yeni Dizisi Ne?

Yazar: Emre Ufak Tefek Cinayetler

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde sürpriz bir ayrılık yaşandı. Uzun süredir heyecanla beklediğimiz ölen kim katil kim sorularının önemli bir kısmı yanıt buldu. Dizinin sezon finalinde pencereden düşerek ölen kişi Edip oldu. Peki Ufak Tefek Cinayetler Edip diziden neden ayrıldı? Selim Bayraktar’ın yeni dizisi ne?

Daha yayınlanmaya başlamadan gerek oyuncu kadrosu gerek karakterlere ilişkin açıklamalarıyla ilginç olabileceğine dair bir hisse kapıldığımız Ufak Tefek Cinayetler ‘de nefes kesen bir sezon finali izledik diyemiyoruz ne yazık ki.  Dizinin yarısı slow motion ve bakışma sahneleriyle geçti. Fazla beklentiye girdiğimiz sezon finalinde büyük bir hayal kırıklığı yaşandı. Zehirli limonata bardağı davetteki herkesi dolaştıktan sonra Elif’te patladı.

Özellikle 4 kadının kavga sahnesi çok komik ve basitti. Taylan’ın Merve’yi boğazladığı sahne, Oya, Merve Ve Serhan’ın yüzleştiği anlarda Serhan’ın kendini paylaşılmaz erkek olarak hissettiği ve iki kadının düştüğü aşağılık durum sık sık kanal değiştirmemize sebep oldu. Amerikan dizisi kalitesinde başlayan fakat Hint dizisi kalitesine düşen Ufak Tefek Cinayetler ikinci sezonda önemli bir izleyici kitlesini kaybedecek.

Sonuç olarak dizinin en cool ve kendi halinde ismi Edip pencereden düşen kişi oldu. Sezon başında maktulün Edip olduğunu haberimizde paylaşmıştık. Çünkü hikayeyi anlatan dış ses Edip’ti. Edip Ufak Tefek Cinayetler’den ayrılan kişi oldu. Peki Edip diziden neden ayrıldı? Edip’i kim öldürdü?

Edip’in varlığından rahatsız olan tek kişi Merve. Edip’i öldüren kişi de çok yüksek bir ihtimal Merve oldu.  Ufak Tefek Cinayetler Edip, diziden tamamen senaryo gereği ayrıldı. Kişisel bir sebepten ötürü değil. Edip karakterine hayat veren Selim Bayraktar Ufak Tefek Cinayetleri dizisinde yine hikayeyi anlatan dış ses olmaya devam edecek.

Selim Bayraktar Hürrem Sultan dizisinde Sümbül ağa rolüyle sevdiğimiz ve beğenerek izlediğimiz bir kaliteli bir oyuncu. Kendisini kısa süre içinde daha kaliteli bir projede görmeyi isteriz.

Sizin Ufak Tefek Cinayetler sezon finali hakkındaki görüşleriniz nedir?

Etiketler: ufak tefek cinayetler edip diziden neden ayrıldı ufak tefek cinayetler selim bayraktarın yeni dizisi ne


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL