Ufak Tefek Cinayetler Edip Ölecek Mi? Selim Bayraktar Diziden Ayrıldı mı?

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde  katilin kim olduğunu sezon boyunca merak ettik verilen ip uçlarından kim doluğunu çözmeye çalıştık. Ve sonunda cinayetin gerçekleştiği yaza merhaba partisi geldi çattı. Dizideki bütün karakterlerin katil mi ölen mi olduğunu öğrenmeye çalıştık bu isimler arasında Edip de vardı. Peki Ufak Tefek Cinayetler Edip ölecek mi? Maktul Edip mi? 

Ufak Tefek Cinayetler 5 haziran salı akşamı yayınlanacak bölümde kimsenin tahmin etmediği bir karakter ölecek. Gerçekten şaşırtan bir sezon finali izleyenleri bekliyor. Dizide iki haftadır yaza merhaba partisinde neler yaşandığını izliyoruz fakat katilin kim oluğunu öğrenemedik. Aslında biraz düşününce tüm bu olayları Edip öğretmenin ağzından dinliyoruz. Dizinin başından itibaren her şeyi detayıyla anlatan kişi Edip.

Ayrıca 16 yıl önce haksız yere suçlanan ve çok sevdiği mesleğinden olan Edip bunun intikamını almak istemeyecek coollukta bir insan gibi görünse de karanlık bir tarafı olduğu belli. Fakat öldürmesi gerekirken Edip neden ölüyor?

Ufak Tefek Cinayetler heyecanla beklenen sezon finalinde çok yüksek bir ihtimal Edip ölecek. İzleyenler olarak ters köşe olacağımız bir bölüm bizi bekliyor. Fakat senaryo Edip’e nasıl bağlanacak? Herkesin birilerini öldürmek için bir sebebi var fakat Edip’i kim neden öldürsün?

Edip’i Merve’nin öldürmüş olması yüksek bir ihtimal.

Ufak Tefek Cinayetler Edip’i kim öldürdü?