Ufak Tefek Cinayetler Edip’i Kim Öldürdü? İzleyici Yorumları

Yazar: Emre Ufak Tefek Cinayetler

Ufak Tefek Cinayetler nefes kesen final sahnesiyle ekrana geldi. Dizinin başından itibaren merak ettiğimiz maktulün kim olduğu sonunda ortaya çıktı. Pencereden düşen isim bizim daha önce belirttiğimiz gibi Edip oldu. Şimdi bir sezon boyunca Ufak Tefek Cinayetler Edip’i kim öldürdü sorusuna yanıt arayacağız.

Dizi devam ettiği sürece tahminler ve yorumlar yapıldı. Fakat Edip hocanın öleceğini çoğumuz tahmin etmedik. Sezon finaline doğru Sarmaşık’ı terk edecekken son anda partiye gelmesi ölen kişinin Edip olacağının ip uçlarını verdi.

Şimdi sezon tatili boyunca Edip hocayı kimin öldürdüğünü merak edip araştıracağız. Bizim görüşümüz Edip hocayı öldüren kişi Merve. Fakat Edip hoca pencereden düştüğü için ölmedi. Öncesinde başına sert bir darbe alındığı biliniyor. Sonrasında camdan aşağıya birileri tarafından atıldı.

Peki Ufak Tefek Cinayetler izleyicileri olarak sizce Edip’i kim öldürdü? Tahminlerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Edip’in Merve dışında kimseyle herhangi bir problemi yoktu. Büyük resme bakıldığında Merve, Edip’i bir tehlike olarak görüyordu. En son partide Taylan Merve’yi boğazlarken onu kurtaran kişi Edip olduğu halde onu kovmuş hatta hakaretler etmişti. Edip’i öldüren kişi büyük ihtimal Merve.

Ufak Tefek Cinayetler dizisi sezon finalinde izleyiciyle dalga geçildiğini düşünen geniş bir kitle var. Serhan Oya ve Merve’nin yüzleşme sahnesinde Oya, Merve’nin  kendisini yanan arabada bilerek ölüme terk ettiğini söylerken neden Elif’le birlikte Oya’yı öldürmek için kurdukları planı anlatmadı. Özellikle, Merve, Pelin, Oya ve Merve’nin yüzleşme diyalogları daha saçmaydı. Dizinin ilk sezonunda maktul, ikinci sezonunda katil ortaya çıkacak.

Görüşlerinizi bekliyoruz.

Etiketler: ufak etefek cinayetler edip hocayı kim öldürdü ufak tefek cinayetler edipi kim niye öldürdü ufak tefek cinayetler edipi kim öldürdü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL