Ufak Tefek Cinayetler Elif Kim? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler

Yazar: Emre Dizi Haberleri Ufak Tefek Cinayetler

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yeni bölümlerine damga vuran yeni karakter Elif son zamanların en çok merak edilen konusu oldu. Dizide dengeleri birden değiştiren Elif nasıl bir karakter, dizide ne kadar yer alacak? Ufak Tefek Cinayetler Elif kimdir sorusunun yanıtı haberimizin devamında…

Salı akşamları ekrana gelen fenomen dizi Ufak Tefek Cinayetler, Merve’nin tüm entrikalarına rağmen heyecanla izlenmeye devam ediyor. Serhan’ın Oya ile olan ilişkisini öğrenen Merve planlarını nakış nakış işlemektedir. Oya’yı tek başına alt edemeyeceğini anlayan Merve onu hassas noktasından vurmak için yıllar öncesine gider. Ve Oya’nın fakülteden arkadaşı Elif’e ulaşır. Onunla kusursuz bir plan kurar.

Merve’nin Oya ile olan problemi ortada fakat Elif neden Merve’ye yardım ediyor? Elif’in Oya’nın zarar görmesinde nasıl bir çıkarı olabilir bunu ilerleyen bölümlerde izleyerek öğreneceğiz. Elif ve Oya tesadüfler üzerine kurulmuş bir senaryoyla bir araya gelirler. Elif de Oya gibi doktordur. Ve Oya’yı en hassas noktası olan annelik duygusuyla kandıracaktır. Oya’nın bir bebek sahibi olabileceğini söyleyerek onu yavaş yavaş zehirleyecek ve Oya olmaktan çıkarak bir ilaç enjekte eder.

Dizinin önemli karakterlerinden birine hayat veren Oya’nın hayatını alt üst eden  Elif kim? Eli karakterine hayat veren oyuncu hepimizin yakından tanıdığı Elif Akbaşoğulları. Elif Akbaşoğlları kimdir?

22 nisan 1981 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen oyuncu Subay bir baba, öğretmen bir annenin tek çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Memur bir ailenin çocuğu olduğu için sık sık şehir değiştirmiştir. Hatta bir süre Belçika’da yaşamıştır. İzmir Atatürk Üniversitesinde lise eğitimini tamamladıktan sonra Ankara Başkent Üniversitesinde Tiyatro ve Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Oyunculuğa olan eğilimi lise yıllarında rol aldığı bir oyunla başlamıştır.

Ufak Tefek Cinayetler Elif karakterine kadar uzun bir kariyer yolculuğu olan oyuncunun kendini tanıttığı ve adını geniş kitlelere duyurduğu dizisi Beyaz Gelincik olmuştur. Dizide Erkan Petekkaya ile birlikte rol almış ve Ceren Aslanbaş karakterine hayat vermiştir.

2014 yıllında Perrran Kutman, Tarık Ünlüoğlu ve Avni Yalçın ile birlikte rol almıştır. 2015 yılında Racon Ailem İçin dizisinde yine usta bir kadroyla birlikte rol almıştır. Son olarak Star Tv ekranlarında yayınlanan fakat izleyici çekmekte başarısız olduğu için kısa sürede final yapan Babamın Günahlar dizisinde rol almıştır.

Ufak Tefek Cinayetler Elif Kim?

Etiketler: ufak tefek cinayetler elif ufak tefek cinayetler elif kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL