Ufak Tefek Cinayetler Enver Kimdir? ( Yiğit Çelebi)

Ufak Tefek Cinayetler Enver Kimdir? ( Yiğit Çelebi)

Yazar: Emre Ufak Tefek Cinayetler

Ufak Tefek Cinayetler dizisi kaldığı yerden devam ederken dizide Serhan’ın elemanı olan ve şirketinde çalışan Enver karakteri ise merak konusu oldu. Dizide Enver karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Yiğit Çelebi’dir. Peki Yiğit Çelebi kimdir? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Ufak Tefek Cinayetler Enver Kimdir? ( Yiğit Çelebi)

Yiğit Çelebi 1984 yılında Konya ilinde dünyaya gelmiştir. 1.76 boyunda 70 kg ağırlığındaki oyuncu Beşiktaş takımını tutmaktadır. Balıkesir Makine Mühendisliği’nden mezun oldu. Oyunculuk ile ilgili ilk eğitimini Plato Film Okulu’unda Ayla Algan’dan aldı. Sonrasında ise Mint Akademi’de ve İstanbul’da Eric Morris Oyunculuk Atölyesi’nde eğitimine devam etti. B sınıfı ehliyeti olan oyuncunun futbola da ilgisi bulunmaktadır.

Oyuncu 2010 yılında Lig Tv reklam filminde taraftar Emre Şahin karakterini canlandırmıştır. 2011 yılında ise Kuveyt Türk Banka Temsilcisi Nadir Bekar karakterini canlandırmıştır. 2011 yılında Uludağ Limonata reklam filminde Damat Kerem Çakıroğlu karakterini canlandırmıştır. 2009 yılında Vodafone 3G (mağaza içi, gazete) fotograf çekimlerine katılmıştır.

[mavitext]Ufak Tefek Cinayetler Tunç Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Yiğit Çelebi, oyuncu reklam filmleri dışında dizi ve sinema filmlerinde de yer almıştır. 2011 yılında Aşk ve Ceza dizisinde bölüm oyuncusu olarak yer almıştır. 2012 yılında ise Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde bölüm oyuncusu olarak yer almıştır. Yine 2011 yılında Yahşi Cazibe dizisinde 2. sezon bölüm oyuncusu olarak yer almıştır. Oyuncu 2012 yılında TRT ekranlarında yayınlanan dizi Seksenler’de bölüm oyuncusu olarak yer almıştır. Oyuncu bölüm oyuncusu olarak katıldığı projelerde azmini yitirmemiş ve Vatanım Sensin dizisinde Başhekim Mustafa Sami karakterini canlandırmıştır. Dizide Azize’nin hemşirelik yaptığı hastanenin doktoru olan Mustafa Sami Azize’nin kızı Yıldız ile evlenmiştir. Oyuncuya yeni projesinde başarılar dileriz.

[pembetext]Ufak Tefek Cinayetler Serhan’ın Gençliği Tıklayınız![/pembetext]

Yiğit Çelebi Videosu

Etiketler: ufak tefek cinayetler yiğit gerçek adı ufak tefek cinayetler yiğit kim ufak tefek cinayetler yiğit rol aldığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL