Ufak Tefek Cinayetler Esra Kim? (Derya Beşerler)

Ufak Tefek Cinayetler Esra Kim? (Derya Beşerler)

Yazar: Emre Ufak Tefek Cinayetler

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizi Ufak Tefek Cinayetler 24 Ekim salı günü yayınlanıyor. Ay Yapım imzalı dizde başrollerde Gökçe Bahadır, Tülin Özen, Bade İşçil, Mert Fırat, Selim Bayraktar, Tansu Biçer gibi önemli isimler yer alıyor. Dizi lise yıllarında 4 genç kızın Sarmaşık’ta yaşanan olaylarını konu alıyor. Bu yıllarda bir kişi ölmüş ölen belli ama öldüren belli değil. Dizide bir çok ünlü isim yer alırken bu isimlerden bir tanesi de Esra karakterini canlandıran oyuncu Derya Beşerler’dir. Derya Beşerler gerçek hayatta kimdir? Tüm ayrıntıları ile yazımızda.

Ufak Tefek Cinayetler Esra (Derya Beşerler) Kim?

Derya Beşerler, 1987 yılında İzmir’de dünyaya geldi. 1.71 boyunda 55 kg ağırlığındadır. Eğitimini Yeditepe Üniversitesi Sinema Tv bölümünde tamamladı. Gripin Grubunun solisti Birol Namoğlu ile 2005 yılında evlendi. Evlenmeden önce Kanal D ekranlarında yayınlanan Ben Bilmem Eşim Bilir adlı yarışmada birlikte yarıştılar. Derya Beşerler, ünlü oyuncu Zeynep Beşerler’in kız kardeşidir.

Derya Beşerler, 2008 yılında Canım Ailem dizisinde Duru karakterini canlandırmıştır. 2011 yılında ise Bir Çocuk Sevdim adlı dizide Narin karakterini oynamıştır.

Ufak Tefek Cinayetler Edip Kimdir? Tıklayınız!

2013 Aşk Emek İster’de Derya karakterini, Gecenin Kraliçesinde ise Elif karakterini canlandırmıştır. 2014 Gurbette Aşk, 2015 Ahirim Sensin dizilerinde oynamıştır. Derya Beşerler, N’apcaz Şimdi ve Merdiven Baba aslı sinema filmlerinde rol almıştır.

Derya Beşerler’in Eşi Birol Namoğlu Kimdir?

1978 tarihinde doğan Birol Namoğlu, eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği’nde tamamladıktan sonra yüksek lisans için Galatasaray Üniversitesi İşletme Bölümü’nü tamamlamıştır.

Gripin gurubunu kuran kişidir. Grup Türkiye’de fazlaca tanındı ve tutuldu. Evde her kategoriden bir kaç kanalın kayıtlı olduğunu söyleyen Birol Namoğlu, yabancı sinema ve dizi izlemeyi seviyor.

Derya Beşerler Ben Bilmem Eşim Bilir Videosu!

Etiketler: ufak tefek cinayetler derya beşerler ufak tefek cinayetler esra kimdir ufak tefek cinayetler esra rol aldığı dizier ufak tefek cinayetler esra sevgilisi


Yorum yaz