Ufak Tefek Cinayetler Final Tarihi 2019

Ufak Tefek Cinayetler Final Tarihi 2019

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Geçtiğimiz sezonun en çok ses getiren yapımlarından biri olan Ufak Tefek Cinayetler yeni sezonuyla kaldığı yerden devam ediyor. Sezon yeni başlamasına rağmen en çok merak edilen ve konuşulan konular arasında Ufak Tefek Cinayetler final yapacak mı? Ne zaman sezon finali yapacak? 

Başrollerinde Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil, Mert Fırat, Fırat Aktuğ, ve Yıldıray Şahinler gibi isimlerin yer aldığı entrika yüklü hikayesiyle izleyenleri şaşırtmayı başaran Ufak Tefek Cinayetler 2019 final tarihi ne zaman? Ufak Tefek Cinayetler sezon finali mi yapacak yoksa final yaparak ekranlara veda mı edecek? 

Başlangıçta dostlukları Sarmaşık’ta başlayan ve bambaşka hayatlara uzanan 4 kadının yıllar sonra kesişen hayatları ve hayatın onlara hazırladığı sürprizleri en heyecanlı şekilde ekrana getiren Ufak Tefek Cinayetler ne yazık ki bu sezon final yaparak ekranlara veda edecek. Aslında dizinin anlaşması ve senaryosu tek sezonluktu. Fakat beklentilerin üzerinde bir ilgi görmesi yapımcıları ve senaristi harekete geçirdi. Dizi 2. sezonda da devam etme kararı aldı.

Tabi diziye yeni heyecanlar ve yeni hikayelerin eklenmesi gerekiyordu bunun içinde Ushan Çakır ve Osman Sonant yer alıyor. Ushan Çakır Duygu Sarışın’ın hayat verdiği pilates hocası Burcu’nun sevgilisi olarak dahil olurken, Osman Sonat Merve ile geçmişten gelen ve aralarında büyük bir sırrın olduğu karakter olarak katıldı.

Hiç kuşkusuz yeni oyuncuların diziye dahil olması heyecanı artırsa da Edip’i kim öldürdü sorusu hala herkes tarafından merak ediliyor. Ayrıca dizinin önemli karakterlerinden biri olan Arzu’nun ani bir şekilde diziden ayrılması da izleyiciyi oldukça şaşırttı.

Dizide entrika sezon boyunca devam edecek. Fakat Ufak Tefek Cinayetler 3. sezona devam etmeme kararı aldı. Ufak Tefek Cinayetler ne zaman final yapacak? Ne zaman bitecek? Sorularını da sizler için yanıtladık.

Sizce Ufak Tefek Cinayetler ilk sezon reytinglerde zirveyi zorlarken 2. sezonuyla düşüşe geçerek 5 ve 6 sıralarda yer almaya başladı.

Ufak Tefek Cinayetler sizce 3. sezon devam etmeli mi? Yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. 

Etiketler: ufak tefek cinayetler ne zaman final yapacak?


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL