Ufak Tefek Cinayetler İzlendi mi? Reyting Sonuçları! Erken Final mi?

Ufak Tefek Cinayetler İzlendi mi? Reyting Sonuçları! Erken Final mi?

Yazar: Emre Ufak Tefek Cinayetler

Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi Ufak Tefek Cinayetler 24 Ekim Salı günü yayınlanmaya hazırlanırken dizinin yayın sonrası reyting sonuçları merak konusu oldu? Ufak Tefek Cinayetler ile birlikte Fox ekranlarında Kadın dizisinin de aynı saatte ekranlarda olması, Ayrıca EDHO, Tutsak, Klavye Delikanlıları gibi dizilerinde yayınlandığı Salı günleri Ufak Tefek Cinayetler dizisinin izlenme oranları merak konusu oldu. Peki Ufak Tefek Cinayetler izlendi mi?

Ufak Tefek Cinayetler İzlendi mi?

Biliyorsunuz reyting sonuçları dizilerin gidişatını ciddi oranda etkilemektedir. Reytingleri ilk bir kaç bölüm düşen diziler yayından kaldırılmakta ve yerine yenileri eklenmektedir. Bu kadar yapılan zahmetler boşa çıkmaktadır. Bu yüzden dizilerin izlenme oranları önemlidir.

Ufak Tefek Cinayetler, 4 kadın ve 4 erkek arasında geçen sırlar ve bu sırların geçmişin tekrar açılması ile açığa çıkması ve gelişen olayların anlatıldığı dizinin iddialı bir dizi olacağı konuşuluyor. Ben dizinin ilk 5-8 aralığında olacağını tahmin ediyorum. Şu an için reyting sonuçları açıklanmadı. Ancak dizi çok iddialı gelecek. EDHO’yu geçeceğini düşünmemekle birlikte sonuçlar merakla bekliyorum. Sonuçlar açıklandığında buradan bilgi vereceğim.

Ufak Tefek Cinayetler, Totalde, 4.02 reytingle 8. olurken, AB’de ise 5,94 ile 2. oldu. İyi bir başlangıç yapan dizi ilerleyen bölümlerde hikayenin gelişimine göre reytingleri 2-5 sıralama olarak devam edecektir. EDHO salı gününün lideri oldu.

Ufak Tefek Cinayetler Dizi Müziği Maktul Dinle!

Ufak Tefek Cinayetler Dizi Fragmanı!

Siz Ufak Tefek Cinayetler dizisinin izleneceğini düşünüyor musunuz? Dizi ile ilgili görüşleriniz nelerdir?

Etiketler: ufak tefek cinayetler final mi yapcak ufak tefek cinayetler izlendi mi ufak tefek cinayetler reyting sonuçalrı ufak tefek cinayetler tuttu mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL