Ufak Tefek Cinayetler Komiser Kemal Kimdir? (Tansu Biçer)

Ufak Tefek Cinayetler Komiser Kemal Kimdir? (Tansu Biçer)

Yazar: Emre Ufak Tefek Cinayetler

Star Tv ekranlarında başlayan dizi Ufak Tefek Cinayetler başrollerinde Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Bade İşçil, Tansu Biçer gibi isimler yer alıyor. Dizi de 4 kadın ve 4 erkeğin başından geçen olaylar anlatılırken dizide bu olayları çözmekle görevli komiser Kemal’i Tansu Biçer canlandırıyor. Peki Tansu Biçer kimdir? Rol aldığı diziler hangileridir? Tanıyalım…

Ufak Tefek Cinayetler Kemal (Tansu Biçer) Kimdir?

1978 yılında Ankara’da dünyaya geldi. İzmir Karşıyaka Şemikler Lisesinden mezun oldu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun oldu. 2001-2002 yıllarında Tiyatro Anadolu’da oyuncu olarak çalıştı. 2002 yılında İstanbul’a yerleşti. Semaver Kumpanya’nın kuruluş çalışmasında yer aldı. Tiyatro’nun dışında dizi, sinema ve seslendirme sanatçısı olarak görev yapmaktadır. Oyuncu 1.70 boyunda 70 kg ağırlığındadır. 

Tansu Biçer Ali Aydın’ın yönetmenliğini yaptığı Küf adlı sinema filmindeki rolüyle, 49. Altın Portakal Film Festivali En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü almıştır. Herşey Yolunda, Dişi Kuş, Hırsız Polis- Türkan Derya, Çok Özel Tim, Kapalı Çarşı, Muhteşem Yüzyıl, Leyla Mecnun Şubat dizilerinde yer almıştır.

Ufak Tefek Cinayetler Esra Kim? Tıklayınız!

Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk alanında Yüksek Lisans yapan oyuncu, Sony, Ford Transit, Ülker gibi bir çok reklam filminde de rol almıştır. Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü isimli filmde oynamış ve büyük beğeni toplamıştı. Ayrıca Trt 1 ekranlarında yayınlanan Beş Kardeş isimli dizide 5 kardeşten birini oynamıştı. Son olarak Atv ekranlarında yayınlanan dizi Ölene Kadar‘da Avukat olan Fahriye Evcen’in abisi rolündeydi.

Tansu Biçer Videosu!

Tansu Biçer’in bu dizide oynadığı komiser rolü yakışmış mı? Bu rolü başarı ile oynayabiliyor mu? Bu konuda neler söyleyebilirsiniz?

Etiketler: ufak tefek cinayetler kemal gerçek adı ufak tefek cinayetler kemal kimdir ufak tefek cinayetler komiser ufak tefek cinayetler komiser kemal ufak tefek cinayetler tansu biçer


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL