Ufak Tefek Cinayetler Mehmet Kimdir? (Yıldıray Şahinler)

Ufak Tefek Cinayetler Mehmet Kimdir? (Yıldıray Şahinler)

Yazar: Emre Ufak Tefek Cinayetler

Ufak Tefek Cinayetler dizisi Star Tv ekranlarında 24 ekim salı günü izleyici ile buluşacak. Dizinin başlaması heyecanla beklenirken dizideki sırlarda merak konusu oldu. Lideden arkadaş olan 4 kadın ve 4 erkeğin sır dolu hayatını anlatacak dizi de eşi Arzu’yu aldatan Mehmet karakteri de merak konusu oldu. Mehmet karakterini canlandıran oyuncu Yıldıray Şahinler kimdir? Tanıyalım..

 

Ufak Tefek Cinayetler Mehmet (Yıldıray Şahinler) Kimdir?

1968 yılında İstanbul’da doğan oyuncu, 1.73 boyunda 76 kg ağırlığındadır. Kızıl saç rengine sahip oyuncu, yeşil gözlü ve kova burcudur. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü okuyarak tamamlayan oyuncu, 1986 yılından beri İstanbul Şehir Tiyatrolarında oynamaktadır. 2007 yılında ise Halk Tiyatrosu adlı tiyatro grubunu kurdu. İstanbul Devlet Konservatuvarında oyunculuk eğitimleri vermektedir.

Yıldıray Şahinler, İçerde dizisindeki Alyanaklı karakteri ile çok sevilmiş ve tanınmıştır. 1989 yılında Ayaşlı ve Kiracıları adlı dizide rol alna oyuncu, Hastane, Son Söz Sevginin adlı dizilerde rol aldı. 1994 yılında Gülşen Abi adlı dizide rol alan oyuncu, Oğlum Adam Olacak, Yerim Seni, Anne Babamla Evlensene, Elvada Rumeli, Mert İle Gert, Avrupa Yakası gibi dizilerde oynamıştır.

Ufak Tefek Cinayetler Arzu Kimdir? Tıklayınız!

2013 yılında Kayıp, İntikam dizilerinde rol alan oyuncu 2014 yılında Ulan İstanbul, Hayat Yolunda dizilerinde oynadıktan sonra 2015 yılında İçerde dizisinde oynamıştır. Şahinler, Laleli’de Bir Azize, Bahar İsyancıdır sinema filmlerinde oynamış, Issız Kule adlı sinema filminde ise seslendirme yapmıştır. Afife Tiyatro Ödülleri, Yılın En İyi Erkek Oyuncu Ödülü ile Sadri Alışık Ödülleri, Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu ödülünü almıştır.

1997 yılında Yeşim Koçak ile evlenmiştir. Yeşim Kolçak, 1975 yılında doğan oyuncu eğitimini İstanbul Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü okuyarak tamamlamıştır.Kara Melek, Aşk ve Gurur, Alacakaranlık, Ödünç Hayat, Zeliha’nın Gözleri, Lodos, Çalıkuşu rol aldığı projelerdir.

Yıldıray Şahinler Videosu!

 

Etiketler: ufak tefek cinayetler mehmet gerçek adı ufak tefek cinayetler mehmet kimdir ufak tefek cinayetler mehmet sevgilsii ufak tefek cinayetler oynadığı diziier


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL