Ufak Tefek Cinayetler Merve (Aslıhan Gürbüz) Öldü mü? Merve’yi Oya mı Öldürdü?

Ufak Tefek Cinayetler Merve (Aslıhan Gürbüz) Öldü mü? Merve’yi Oya mı Öldürdü?

Yazar: Emre Ufak Tefek Cinayetler

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler’de 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Merve’nin cenazesi ve polisin Oya’ya baskın anı görüntülendi. Peki Merve gerçekten öldü mü?

Ufak Tefek Cinayetler Merve (Aslıhan Gürbüz) Öldü mü? Diziden Ayrıldı mı?

Ufak Tefek Cinayetler 3. bölümde Oya pestisit denilen zehirli bir madde aramış ve asistanından istemişti. Bu zehirli maddeyi iğne olarak Merve’ye vurduğunu düşünmüştük. Oya’nın Merve’ye zehirli iğne vurduğu belli olmamışken, polisin araştırmalarında bu iğnenin vücuttan kısa bir süre sonra çıktığı ve tespit etmenin zor olduğu bilgisi gelmişti. Merve iğneyi vurulduktan sonra başı dönmüş ve kendini iyi hissetmemişti.

Ufak Tefek Cinayetler 4. bölüm fragmanında ise bir tabut ve önünde Merve’nin fotoğrafı bulunuyordu. Bunun ardından gelişen olaylarda polis Oya’nın evine gidip hakkında bir soruşturma olduğu bilgisi verdi. Bu durumların hepsi Merve’nin öldüğü ve Oya’nın Merve’yi öldürdüğünü düşündürdü. Peki Merve’yi Oya mı öldürdü. Merve gerçekten öldü mü? Tüm bu soruların cevabını 4. bölümde göreceğiz.

Dizide Merve karakterini canlandıran oyuncu Aslıhan Gürbüz’ün diziden ayrıldığı yönünde herhangi bir bilgi bulunmuyor. Ancak dizide bir cinayet olduğu kesin. Bu kişinin de Merve olma ihtimali %90 civarında. Her ne olursa olsun Aslıhan Gürbüz dizide Merve karakteri ile çok sevilip beğenilmiştir. Umarım dizide ölmemiştir. İzleyiciler kendisini daha çok görmek isteyecektir.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Merve gerçekten öldü mü? Merve’yi Oya mı öldürdü? Bu konuda ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Ufak Tefek Cinayetler 4. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: ufak tefek cinayetler aslıhan gürbüz diziden ayrıldı mı ufak tefek cinayetler merve diziden çıktı mı ufak tefek cinayetler merve gerçekten öldü mü ufak tefek cinayetler merve öldü mü ufak tefek cinayetler merveyi oya mı öldürdü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL