Ufak Tefek Cinayetler Merve Kim? Oynadığı Diziler?

Star Tv ekranlarının yeni dizisi Ufak Tefek Cinayetler, 4 kadın ve 4 erkeğin sır dolu yaşamını izleyiciye aktarırken, bu kadın ve erkeklerin aşklarını da ekranlara taşıyacak. Başrollerinde Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen ve Bade İşçil’in yer aldığı dizi merakla beklenirken dizideki karakterlerde merak konusu oldu. Bu karakterlerden bir tanesi de Merve karakteri oldu. Peki Merve karakterini kim canladırıyor?

Ufak Tefek Cinayetler Merve (Aslıhan Gürbüz) Kim? Hayatı? Oynadığı Diziler?

1983 yılında Çanakkale’de dünyaya gelmiştir. Babasını küçük yaşta kaybeden Aslıhan Gürbüz, eğitimini Selçuk Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümünü bitirerek tamamladı. Son sınıfta talihsiz bir trafik kazası geçirdi ve bir süre yatalak olarak yaşadı. İlk projesi Okan Bayülgen ile oynadığı Kanal-İ-Zasyon filmi oldu.

ufak tefek cinayetler aslıhan gürbüz

Senaryosunu Meral Akay’ın yazdığı dizi Bir Bulut Olsam’da ünlü isimlerle rol aldı. Asıl tanınmışlığını ise 2010-2012 yıllarında Atv ekranlarında yayınlanan Yahşi Cazibe dizisinde oynayarak kazandı. Burada Azerbeycanlı karakter Cazibeyi canladırdı ve izleyiciden tam not aldı. Yahşi Cazibe dizisi Aslıhan Gürbüz’e 3 dalda ödül getirdi. 2014 senesinde Zeytin Tepesi isimli dizide başrol oynayan oyuncunun Ufak Tefek Cinayetlerdeki performansı merak konusu oldu.

Aslıhan Gürbüz 1.65 boyunda ve 55 kg ağırlığındadır. Ela göz rengine sahip oyuncu Kova burcudur. 2011 yılında oyuncu Kerem Kupacı ile evlendi. Ancak 2014 yılında boşandı. Kendisine yeni projesinde başarılar diliyoruz.

kerem kupacı aslıhan gürbüz

Kerem Kupacı Kimdir?

Kerem Kupacı, 1971 İzmir doğumludur. eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümünde tamamlamıştır. Mahallenin Muhtarları, Dikkat Bebek Var, Çilekli Pasta, Kuzenlerim, Elde Var Hayat, Ali Ayşe’yi Seviyor gibi projelerde rol alırken asıl tanınmışlığını Hayat Bilgisi adlı okul dizisinde sağlamıştır. Hayat Bilgisi dizisinde Pikaçu Kerem karakterini canlandırmıştır. 2011 senesinde Aslıhan Gürbüz ile evlenen oyuncu 2014 senesinde boşanmıştır. En son 2015 sinema filmi Kaygı’da rol almıştır.

Aslıhan Gürbüz Video!

Siz Aslıhan Gürbüz’ün performansını nasıl değerlendiriyorsunuz? Ufak Tefek Cinayetler dizisinde başarılı olur mu? Bu konudaki duygu ve düşünceleriniz nelerdir?