Ufak Tefek Cinayetler Merve Oya- Serhan İlişkisini Öğrendiğinde Ne Yapacak? Yorum Sayfası!

Ufak Tefek Cinayetler Merve Oya- Serhan İlişkisini Öğrendiğinde Ne Yapacak? Yorum Sayfası!

Yazar: Emre Ufak Tefek Cinayetler

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler kaldığı yerden devam ederken dizide Oya ve Serhan arasında gelişen aşk rüzgarları ve Serhan’ın Merve’yi aldatması sonrasında Merve Serhan’ın bazı hareketlerinden şüphelenerek araştırmaya başlıyor. Peki Merve Serhan Oya ilişkisini öğrendiğinde ne yapacak? Yazımızda.

Ufak Tefek Cinayetler Merve Oya Serhan İlişkisini Öğrendiğinde Ne Yapacak?

Ufak Tefek Cinayetler 10. bölümü ile devam ederken dizide önemli gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Daha önce Oya’nın erkek arkadaşı için Merve ve Pelin birbirlerinin kocalarından şüphelenmiş ve kol düğmesinden hareketle Pelin Oya’nın Serhan ile birlikte olduğunu, Merve ise Taylan ile sevgili olduğunu düşünmüş ancak bu durumu birbirlerine söylememişlerdi. Yaptıkları araştırmalarda kocalarının kol düğmesinin yerinde olması üzerine bu şüpheleri kalkmakla beraber bu sefer de Oya’nın sevgilisini merak etmişlerdi.

Oya sevgilisinden ayrıldığını söyleyecekken Edip gelmiş ve Oya ile sevgili olduklarını ilan etmişti. Sonrasında Merve, Edip ve Oya’yı yemeğe davet etmiş ve Oya Edip’ten ayrıldığını telefonla Merve’ye bildirmişti. Edip plan yaparak Merve, Pelin, Arzu, Serhan ve Taylan ile birlikte yemek organize etmiş ve Oya’yı da olaydan habersiz yemeğe davet etmişti. Edip 96’daki olaydan bahsetmeye başladığı bölümde Serhan ve Taylan’ın ne yapacağı merak konusu olmuştu. Dizinin 10. bölümü fragmanında ise Merve Serhan’dan şüphelenmiş ve araştırma yapmaya başlamıştı.

[mavitext]Ufak Tefek Cinayetler Kim Öldü? Tıklayınız![/mavitext]

Ufak Tefek Cinayetler dizisi 10. bölümde Merve ne kadar kötü bir kadın bile olsa şimdiye kadar izlediğimiz kadarıyla kocası Serhan’ı aldatmamıştı. Serhan ise Oya’yı görür görmez Merve’yi aldatmıştı.Serhan’ın aşkı başka kapılarda aramasının bazı nedenleri olabilir ancak eşini aldatması doğru bir hareket olmaz. Eğer Oya’yı gerçekten seviyorsa veya eşi ile gerçekten mutsuz ise eşi Merve’den bu zamana kadar boşanmalıydı. Sonra kiminle istiyorsa onunla birlikte olmalıydı. Burada merak edilen konulardan bir tanesi Merve’nin Oya ve Serhan arasındaki ilişkiyi öğrendiğinde ne yapacağıdır?

A) Merve Serhan’dan boşanacak.

B) Merve Oya’yı öldürecek.

C) Serhan’dan boşanmayacak, Oya’ya unutamayacağı bir ders verecek.

D) Serhan ve Oya’yı birlikte basıp büyük bir ders verecek.

E)  ………………………………………………………………………..

E seçeneğini boş bıraktım. İlk 4 seçenek size göre değilse, E seçeneği kısmına düşüncelerinizi yorum bölümünden E seçeneği diye paylaşabilirsiniz. Sizce Merve hangi seçeneği uygulamaya koyacak? Yorum kısmından düşüncelerinizi bekliyorum.

Ufak Tefek Cinayetler Merve Ne Yapacak?

Etiketler: ufak tefek cinayetler merve ne yapacak ufak tefek cinayetler merve oya ve serhan ilişkisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL