Ufak Tefek Cinayetler Merve Pelin’den Nasıl İntikam Alacak? Merve’nin Planı

Ufak Tefek Cinayetler Merve Pelin’den Nasıl İntikam Alacak? Merve’nin Planı

Yazar: Emre Ufak Tefek Cinayetler

Salı günleri Star ekranlarında heyecanla beklenen dizi Ufak Tefek Cinayetler’de Serhan’ın hapse girmesinin ardından Merve evini satmak zorunda kalmıştı. Bunu fırsat bilen Pelin ise Merve’nin evini satın alan kişi olmuş ve herkesi şaşırtmıştı. Şimdi asıl soru Merve bundan sonra Pelin’den nasıl bir intikam alacak? Yazımızda.

Ufak Tefek Cinayetler Merve Pelin’den Nasıl İntikam Alacak?

Ufak Tefek Cinayetler dizisi başladığında herkes Merve, Arzu ve Pelin’in iyi bir arkadaş olduklarını görmüştü. Ancak bu arkadaşlığın aslında suni bir arkadaşlık olduğu ise zaman içinde ortaya çıktı. Öncelikle Arzu’nun bu grubun tam da içinde olmadığı gözüktü. Özellikle kocası Mehmet’in Burcu ile olan ilişkisini Merve ve Pelin’in bildiği halde Arzu’ya söylemediği ortaya çıkmıştı. Üstelik bunu bile bile Merve Burcu’yu çalıştırmaya devam etmişti. Arzu’nun ardından Merve ve Pelin’in iyi bir ikili olduğunu düşünüyorduk. Ancak bir kol düğmesi olayı ile burada bir çatlak olduğunu anladık.

Bu çatlak ise Serhan’ın içeri atılması ve Merve’nin yalnız kalması ile ortaya çıktı. Pelin bir kez olsun Merve’yi ziyaret etmediği gibi onun arkasından iş yapmaya başladı. Öncelikle okul aile birliği yönetimine seçilen Pelin adeta hazine bulmuş gibiydi. Zaman sonra Merve’nin evini satmak zorunda kalmasının ardından Pelin devreye girmiş ve son hamlesini yapmıştı. Evi babasından aldığı para ile satın almış ve Merve’ye en büyük darbeyi vurmuştu. Bundan sonra ne olacaktı? Merve nasıl bir intikam alacaktır? Bu kadar olaydan sonra Merve tekrar eski günlerine dönerse Pelin ile aynı dostluğu devam ettirecek mi?

[mavitext]Jet Sosyete Dizisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Bu konuda şu an kesin bir şeyler söylemek imkansızdır. Ancak bazı tahminlerde bulunmak zor olmasa gerek. Merve öncelikle şu durumu bir atlatacaktır. Eski günlerine dönmek için abisi Rıza’yı harcayacağını düşünüyorum. Sonrasında Serhan’ın suçsuzluğu ispatlanırsa Merve eski günlerine dönecektir. Burada Pelin ise bir şekilde evi geri vermek zorunda kalacaktır. Merve Pelin’i affediyormuş gibi olacak ancak ona en ağır darbeyi vurmak için pusu da bekleyecektir. Bunu Pelin’in evini almak ile yapabilir? Ya da Taylan’dan ayırarak intikam alabilir. Siz Merve’nin nasıl bir intikam alacağını düşünüyorsunuz? Merve’nin planı ne olabilir? Bu konudaki düşüncelerinizi yorum sayfamızdan paylaşabilirsiniz.

[pembetext]Nefes Nefese Dizisi Oyuncu Kadrosu için Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: ufak tefek cinayetler merve peline ne yapacak ufak tefek cinayetler mervenin intikamı nasıl olacak ufak tefek cinayetler mervenin planı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL