Ufak Tefek Cinayetler Merve ve Serhan’ın Evini Kim Satın Aldı?

Ufak Tefek Cinayetler Merve ve Serhan’ın Evini Kim Satın Aldı?

Yazar: Emre Ufak Tefek Cinayetler

Star Tv ekranlarında Salı günleri yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler kaldığı yerden devam ederken dizinin 10. Bölümü’nün finalinde Serhan’ı polisler alıp götürmüşlerdi. Dizinin 11. bölüm fragmanında Serhan evini satılığa çıkartır. Sehan’ın evini birisi satın almıştır. Peki Serhan’ın evini kim satın aldı? Yazımızda.

Ufak Tefek Cinayetler Merve ve Serhan’ın Evini Kim Satın Aldı?

Star ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler 11. bölümü ile adeta dizi dönüşüme uğradı ve herkesin mevkisi ve şartları değişmeye başladı. Bu zamana kadar Merve’nin idare ettiği ve yönlendirdiği Sarmaşık’ta Merve’nin hakimiyeti sona ermiştir. Merve’nin yerini kimin alacağı merak konusu iken Serhan’ın Merve’nin abisi Rıza yüzünden hapse düşmesi ise Serhan’ı çok kötü duruma düşürmüş ve Serhan borçlarını kapatmak için Sarmaşık’taki evini satılığa çıkarmıştır. Evi satılığa çıkardıktan sonra evi birisi satın almıştır. Peki kim?

Ufak Tefek Cinayetler’de evi kimin satın aldığı yönünde bir bilgi bulunmazken fragmanın sonunda Arzu satın alan kişiyi bilmektedir. Merve’de evi satın alan kişi ile karşılaşmış ve şaşırmıştır. Yayınlanan fragman Burcu’nun, Pelin’in ve Oya’nın evi satın alma ihtimallerini izleyiciye düşündürmüştür. Peki bu üçlüden biri evi satın almış olabilir mi? Yoksa bu üçlü dışında başka biri mi evi satın aldı? Evi kimin satın aldığı ile ilgili değil de kimlerin neden satın alamayacağını düşünürsek satın alacak kişiye ulaşmamız daha kolay olur.

[mavitext]Servet Dizisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Sarmaşık’ta Merve ve Serhan’ın evi bu muhitin en değerli evidir. Bu evi Burcu’nun alamayacağını düşünüyorum. Bunun nedeni ise Mehmet’in parasının buraya yetmeyeceğidir. Daha önce Burcu Serhan’ın evinin üçte bir ucuz olduğu evi almak için parasının olmadığını söylemiş ve o evi satın almamıştı. Bu yüzden Burcu’yu eliyoruz. Diğer kişi Pelin’in ise alma şansı Serhan’ın hapse girmesi ile kalmadı. Zira Taylan’ın Serhan’ın şirketinde parası vardı o da uçtu gitti. Bu yüzden Merve’nin evini Pelin alamaz. Geriye Oya kalıyor. Oya’nın bu kadar parası olduğunu düşünmüyorum. Zaten kirada oturuyor. Burada bu üçlünün evi alma ihtimali hiç yok mu? Senaryoyu buna göre yazarsan var. Burada ortada gözükmeyen Edip’in evi satın alacağını da düşünebiliriz. Ancak onunda bu kadar parası olduğunu düşünmüyorum. Bunların dışında kim almış olabilir o da sürpriz bir isim herhalde. Sizce Merve ve Serhan’ın evini kim satın almış olabilir? Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Ufak Tefek Cinayetler Merve ve Serhan’ın evini alan kişi Pelin oldu. Pelin babasından aldığı para ile evi satın aldı ve Merve’yi çok kızdırdı.

[pembetext]Boğaziçi Rapsodisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/pembetext]

Ufak Tefek Cinayetler 11. Bölüm Fragmanı

Etiketler: ufak tefek cinayetler 11. bölüm fragmanı ufak tefek cinayetler mervenin evi satılık ufak tefek cinayetler mervenin evini kim aldı ufak tefek cinayetler serhanın evini kim aldı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL