Ufak Tefek Cinayetler Nilay ( Arzu’nun Kızı) Kimdir? (Aslıhan Kapanşahin)

Ufak Tefek Cinayetler Nilay ( Arzu’nun Kızı) Kimdir? (Aslıhan Kapanşahin)

Yazar: Emre Ufak Tefek Cinayetler

Star Tv ekranlarında 24 ekim günü yayınlanacak olan dizi Ufak Tefek Cinayetler, heyecanla beklenirken diziye yeni karakterlerde dahil olmaya başladı. Bu karakterlerden bir tanesi de dizide Arzu’un kızı Nilay oldu. Nilay dizide Arzu karakterini canlandıran Tülin Özen’in kızını canlandıracak.

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Ufak Tefek Cinayetler dizisi 4 kadın ve 4 erkeğin sırla dolu dünyasını, lise yıllarında meydana gelen bir olayı yıllar sonra tekrar açığa çıkması ile meydana gelen olayları konu alıyor. Dizi de Nilay karakterini canlandıran oyuncu Aslıhan Kapanşahin kimdir? Aslıhan Kapanşahin ile ilgili tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Ufak Tefek Cinayetler Nilay (Aslıhan Kapanşahin) Kimdir?

Aslıhan Kapanşahin, 2000 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1.55 boyunda 46 kg ağırlığındaki oyuncu, Pera Güzel Sanatlar Lisesi son sınıf oyuncusudur. Akrep burcu olan oyuncu, kahverengi saçlara ve göz rengine sahiptir.

Kapanşahin Paramparça dizisinde Şeyda karakterini canlandırmıştır. Genç bir yetenek olan oyuncu Gök Ağlatır, Gökten Üç Elma Düştü, Güneşi Gördüm, Sessiz Fırtına, Uygun Adım Aşk, Beni Unutma, Ölümsüz Kahramanlar, Arka Sokaklar gibi projelerde yer almıştır.

Çukur Dizisi Tuttu mu? İzlendi mi? Tıklayınız?

Aslıhan Kapanşahin, Nilay karakteri için; “Asi, kendine güvenen, deli dolu bir kız, Seveceğinizi düşünüyorum”. diyor ve ekliyor. “Kamera arkasında şahane bir kadro var. Oyuncu büyüklerimden de çok şey öğrendim ve her set günü okula gider gibi hazırlanıp sete gidiyorum. Tutar bu dizi.”diyor.

Aslıhan Kapanşahin Videosu!

Etiketler: ufak tefek cinayetler nilay gerçek adı ufak tefek cinayetler nilay kimdri ufak tefek cinayetler nilay rol aldığı diziler


Yorumlar

  • Ahmet

    Yorum

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL