Ufak Tefek Cinayetler Nilay ve Çocuklar Ölecek mi? Yangından Kurtulacaklar mı?

Ufak Tefek Cinayetler Nilay ve Çocuklar Ölecek mi? Yangından Kurtulacaklar mı?

Yazar: Emre Ufak Tefek Cinayetler

Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi Ufak Tefek Cinayetler kaldığı yerden devam ederken dizinin 15. bölüm fragmanı yayınlandı ve okulda sebebi belirlenemeyen  bir yangın sonrası içerde kalan Nilay ve diğer çocuklar bir çıkış ararken gerçekleşen patlama ise izleyenleri şoka uğrattı. İzleyiciler dizinin sevilen karakteri olan Nilay ve diğer çocukların hayatından endişe ederken acaba çocuklara bir zarar geldi mi endişesi yaşadı. Peki Nilay ve diğer çocuklardan ölen oldu mu? Patlama ve yangından kurtulabildiler mi? Tüm bu soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Ufak Tefek Cinayetler Nilay ve Çocuklar Ölecek mi? Kurtulacaklar mı?

Ufak Tefek Cinayetler 15. bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanırken dizinin yeni yayınlanan bölüm fragmanında Oya ve Serhan yakınlaşması devam ederken Sarmaşık’da bulunan okulda bir yangın çıkar ve çocuklar zor durumdadır. Yangın’ın ortasında Nilay, Taylan’ın, Serhan’ın çocukları da kalmıştır. Nilay büyük olarak onları korumaya ve yangından kurtarmaya çalışsa da kendisi de dumanların zehrine daha fazla dayanamaz. Üstelik fragmanda verilen görüntülerde bir de patlama olmuştur. Bu patlama sonrası çocuklardan bir haber yoktur.

Ufak Tefek Cinayetler’de bir taraftan Arzu’nun boşanma avukatı ile Merve konuşur ve Serhan’ın kendisini aldatabileceğinden bahseder. Merve bu tür iddiaları yalanlasa da içine bir kere kurt düşmüştür. Merve Serhan’ın boşanmak isteğinin şokunu atlatamamışken bir de bu yangın çıkmış ve kızı içeridedir. Taylan ve Pelin ise Oya’nın itirafları sonrasında gerilen sinirlerine bir de çocuklarının yangın içinde kalması eklenince Taylan daha fazla dayanamamış ve gözyaşlarına boğulmuştur. Arzu ve Mehmet ise kızları Nilay’ın içerde yaşam mücadelesi vermesini birbirlerine sarılarak izlemektedir. Peki çocuklara bir şey oldu mu?

Ufak Tefek Cinayetler’de çocuklara bir şey olup olmadığı konusunda henüz bir bilgi verilmedi. Ancak Serhan’ın fragmanda sanki çocuğunu kurtarmak için okula girmek için bir hamlede bulunduğu gözüküyor. Bu durum Serhan’ın içeri girip tüm çocukları kurtarması ile sonuçlanmış olabilir. Dizideki patlama da çocuklar dışarı çıktıktan sonra gerçekleşmiştir. Biz öyle umuyoruz. Tüm bu sorular ve daha fazlası için salı günü yayınlanacak yeni bölümü veya daha önce verilecek 2. fragmanı beklemek gerekiyor. Siz çocukların yangından kurtulduğunu düşünüyor musunuz?

[mavitext]Ufak Tefek Cinayetler Nilay Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Ufak Tefek Cinayetler 15. Bölüm Fragmanı

Etiketler: ufak tefek cinayetler çocuklar kurtulabilecek mi ufak tefek cinayetler nilay ölecek mi ufak tefek cinayetler nilaya ne oldu ufak tefek cinayetler yangın neden çıktı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL