Ufak Tefek Cinayetler Oya Kimdir? ( Gökçe Bahadır)

Ufak Tefek Cinayetler Oya Kimdir? ( Gökçe Bahadır)

Yazar: Emre Ufak Tefek Cinayetler

Başrollerinde Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Bade İşçil, Mert Fırat, Selim Bayraktar, Yıldıray Şahin, Ferit Aktuğ’un yer aldığı dizi Ufak Tefek Cinayetler, 24 ekim salı günü yayınlanacak. Ay Yapım İmzalı dizinin yönetmenliğini Ali Bilgin üstlenirken, Senaryosunu Meriç Acemi kaleme alıyor. 4 kadın ve 4 erkeğin sırlar dolu dünyasının anlatıldığı dizide Oya karakterini canlandıran oyuncu Gökçe Bahadır‘da merak konusu oldu. İsterseniz Gökçe Bahadır’ı tanıyalım.

Ufak Tefek Cinayetler Oya (Gökçe Bahadır) Kimdir?

Gökçe Bahadır, 1981 yılında İstanbul ilinde dünyaya geldi. Akademi İstanbul Radyo Televizyon bölümünden mezun oldu. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi aldı. Akademi okurken bir yanda da Fenerbahçe FM’de radyo programı sundu. Okuldan mezun olduktan sonra Best Tv’de Vj’lik, ardından Show Tv’de Sinyal Programının sunuculuğunu yaptı.

 

Gökçe Bahadır, 2001 yılında Tatlı Hayat, 2002’de Beşik Kertmesi, 2003 yılında Mühürlü Güller dönemin başarılı dizilerinde bölüm oyunculuğu yaptı. 2003-2005 yılları Hayat Bilgisi dizisinde Törpü karakterini canlandırdı. Bahadır, Dijitürk’te yayınlanan Jojo adlı çocuk programını sundu. Asıl tanınmışlığını ise Yaprak Dökümü dizisinde Leyla karakterini canlandırarak yapmıştır.

Ufak Tefek Cinayetler Merve Kim? ⇒ Tıklayınız!

Gökçe Bahadır, Kayıp Şehir dizisinde başrol oynamıştır. Hobileri arasında dans etmek, şarkı söylemek, kitap okumak, film seyretmek ve müzik dinlemek vardır. Bir çorap firmasının reklam filminde rol almıştır. Bilkent Üniversitesi En İyi Kadın Ödülünün sahibidir. Yol Palas Cinayeti, Yine De Aşığım, Hırçın Kız Kadife, Sensiz Olmaz, Dedemin İnsanları rol aldığı bazı sinema filmlerindendir.

Gökçe Bahadır ünlü oyuncu Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal ile 2011 yılında evlenmiş, 2012 yılında boşanmıştır. 1.70 boyunda 56 kg ağırlığındaki oyuncu, akrep burcudur. Kahverengi gözlere sahip oyuncu, saçları koyu kahverengidir. Gökçe Bahadır Habertürk’e verdiği bir röportajda “Aşk size neyi ifade ediyor?” sorusuna şu şekilde cevap veriyor:

Ufak Tefek Cinayetler Burcu Kim? ⇒ Tıklayınız!

“Tam anlamıyla cevaplanamayacak olan bu zor sorunun tek bir cevabı yok. Çok kuvvetli ve heyecan verici bir duygu olan aşk kişiye yaşama sevinci aşılar. Motive edici yanı da oldukça baskındır. Ne yazık ki hayata karşı kontrol edilmesi de gerekir. Tabii mantık işin içine ne kadar girerse… “ Habertürk 26 Mart 2017, Mehmet Çalışkan.

Gökçe Bahadır Videosu!

Sizler Oya karakterini canlandıran oyuncu Gökçe Bahadır’ı nasıl buluyorsunuz? Oyunculuğu hakkında ne söyleyebilirsiniz.

Etiketler: ufak tefek cinayetler gökçe bahadır ufak tefek cinayetler oya gerçek adı ufak tefek cinayetler oya kimdir ufak tefek cinayetler oya oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL