Ufak Tefek Cinayetler Oya Kliniği Geri Açtırabilecek mi? Oya’nın Yeni Planı Ne?

Ufak Tefek Cinayetler Oya Kliniği Geri Açtırabilecek mi? Oya’nın Yeni Planı Ne?

Yazar: Emre Ufak Tefek Cinayetler

Star Tv ekranlarında ilgiyle izlenen dizi Ufak Tefek Cinayetler yeni bölümü ile ilgiyle izlenirken dizide Merve’nin planları tutmuş ve Oya’nın kliniğini kapattırmıştı. Peki Oya kliniği geri açtırabilecek mi? Oya’nın yeni planı ne?

Ufak Tefek Cinayetler Oya Kliniği Geri Açtırabilecek mi? Oya’nın Planı?

Ufak Tefek Cinayetler 4. bölümde Merve Oya’nın kendisini zehirleme oyunundan sonra karşı atağa geçmiş ve yeni planlar yapmıştır. Bu planları adım adım gerçekleştiren Merve öncelikle arkadaşalarına Oya’yı tavsiye etmiş ve tüm arkadaşlarını Oya’ya yönlendirmiştir. Sonrasında ise arkadaşlarına Oya’nın kendisine yanlış doz yüklediğinden bahsetmiş ve hormon değerinin çok yüksek olduğunu ve ikinci çocuğunun zor olacağından bahsederek onları korkutmuştur.

Merve’nin arkadaşları da Merve’ye destek çıkmış ve Oya’nın bu mahallede barınamayacağını bunun için imza toplayacaklarını söylemişler ve dediklerini yapmışlardı. Evet Merve’nin planı tutmuştu. Oya’nın kliniğine polis ve Sağlık Bakanlığı’ndan yetkililer gelmiş ve kliniği mühürlemişlerdi. Soruşturma bitinceye kadar klinik kapalı kalacaktı.

Oya kliniğini geri açtırabilecek mi? Oya’nın yeni bir planı var mı? Merve şimdi ne yapacak? Tüm bu soruların cevabını ilerleyen bölümlerde cevap bulacağız. Sizce Oya kliniğini açtırabilecek mi?

Etiketler: ufak tefek cinayetler oya işsiz mi kalacak ufak tefek cinayetler oya kliniğini açtırabilecek mi ufak tefek cinayetler oyanın yeni planı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL