Ufak Tefek Cinayetler Oya, Merve, Arzu, Pelin Lise Yıllarını Oynayan Oyuncular?

Ufak Tefek Cinayetler Oya, Merve, Arzu, Pelin Lise Yıllarını Oynayan Oyuncular?

Yazar: Emre Ufak Tefek Cinayetler

Star Tv ekranlarının merakla beklenen dizisi Ufak Tefek Cinayetler bu hafta salı akşamı yayınlandı. Salı akşamı hikayesi ve oyuncuları ile dikkati çeken dizi büyük ilgi gördü.

Ayk yapım imzalı dizi de 4 liseli arkadaşın yıllar sonra karşılaşmaları ve aralarındaki sırların konu edindiği dizi de ünlü oyuncuların lise yıllarını oynayan oyuncular da merak konusu oldu. Peki Lise yılarını oynayan oyuncular kim?

Ufak Tefek Cinayetler Oya ve Arkadaşlarının Lise Hallerini Kimler Oynuyor?

Dizide oynayan genç oyuncular oyunculuklarının yanında benzerlikleri de dikkat çekti. Hani derler ya insan çift yaratılırmış o misal… Dizi de Gökçe Bahadır’ı Büşra Gündüz, Aslıhan Gürbüz’ü Tülin Yazkan, Tülin Özeni Cansu Tümen, Bade İşçil’i Esila Umut oynadı. Oyuncular ilk defa dizi deneyimi yaşamış oldu ve bunda da başarı göstermiş oldular. Dizinin ilerleyen bölümlerinde tekrar karşımıza çıkacak oyunculara başarılar diliyoruz.

Ufak Tefek Cinayetler (Gökçe Bahadır) Büşra Gündüz:

Ufak Tefek Cinayetler (Tülin Özen) Cansu Tümen:

Ufak Tefek Cinayetler (Bade İşçil) Esila Umut :

Ufak Tefek Cinayetler (Aslıhan Gürbüz) Tülin Yazkan:

Etiketler: ufak tefek cinayetler 4 kadının lise yılları ufak tefek cinayetler oya merve pelin lise yıllar oynayan oyuncular ufak tefek cinayetler oyanın lise yıllarını oynayan oyuncu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL