Ufak Tefek Cinayetler Oya’nın Evindeki Kol Düğmesi Kime Ait?

Ufak Tefek Cinayetler Oya’nın Evindeki Kol Düğmesi Kime Ait?

Yazar: Emre Ufak Tefek Cinayetler

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler yeni bölümleri ile ekranlara gelirken dizinin geçen bölümünde Oya’nın evinde Merve’nin görevlendiği Esra kol düğmesi bulur. Bunun üzerine bu kol düğmesinin kime ait olduğunu araştırılar. Peki bu kol düğmesi kime ait? Yazımızda..

Ufak Tefek Cinayetler Oya’nın Evindeki Kol Düğmesi Kime Ait?

Merve ve Pelin kol düğmesinden haberdar olduktan sonra ikiside evinde eşlerinin takımlarına bakarlar. Taylan ve Serhan’ın aynı takımları vardır. Bu durumda bu kol düğmesi kime aittir. Taylan’a mı Serhan’a mı? Esasında Oya Serhan’dan hoşlanmaktadır. Tabii izleyiciye yansıyan bu. Ama Oya’nın Serhan’a yanaşması gerçek mi değil mi? Onu ilerleyen zamanlarda göreceğiz. Ancak bir sorun var. Merve ve Pelin’in buluğu kol düğmesi kime ait.

Ufak Tefek Cinayetler’de Oya bir oyun mu oynuyor? Taylan ve Serhan’a aynı kol düğmesinden mi aldı. Yoksa o takımdan Edip’te de mi var? Bence durum böyle olmalı. Zira Oya’nın Serhan ile ilişkisi ortaya çıkarda ortalık çok karışır. Oya benim düşünceme göre iyi bir oyun oynuyor ve Merve’ye Oya Taylan’a aşık dedirtiyor. Pelin’e ise Oya Serhan’a aşık dedirtiyor. Ama sonuçta ikisininde olmadığını onlara bir şekilde gösterecek.

Ufak Tefek Cinayetler’de kimin öldüğü ise hala belirsiz. Düşüncelerimize göre herkes Merve’nin dizinin sonunda ölmüş olabileceğini düşünüyor. Ancak dizi öyle şaşırtmalar yapıyor ki en masum olarak gördüğümüz biri ölebilir ve o aslında hiçte masum olmayabilir. Eğer bu şekilde olursa dizi süper gider ve sonu iyi bağlanmış olur. Bakalım dizide kim ölecek?

[mavitext]Ufak Tefek Cinayetler Pestisit Nedir? Tıklayınız![/mavitext]

Ufak Tefek Cinayetler 8. bölüm Fragmanı!

Etiketler: ufak tefek cinayetler kol düğmesi kime ait ufak tefek cinayetler oya kime kol düğmesi veriyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL