Ufak Tefek Cinayetler Pelin Kim? Gerçek Adı?

Ufak Tefek Cinayetler Pelin Kim? Gerçek Adı?

Yazar: Emre Ufak Tefek Cinayetler

Star Tv ekranlarında 24 Ekim Salı günü yayınlanacak olan dizi Ufak Tefek Cinayetler, Lise yıllarında sırları olan ve büyüdüklerinde bu sırların açığa çıkması ile istenmeyen olaylar anlatılıyor. Başrollerinde, Gökçe Bahadır, Bade İşçil, Aslıhan Gürbüz, Tülin Acar gibi isimlerin oynadığı dizi de 4 kadından biri olan Pelin karakteri de merak konusu oldu. Pelin karakterini canlandıran oyuncu kimdir? Pelin ile ilgili tüm ayrıntılar yazımızda…

 

Ufak Tefek Cinayetler Pelin (Bade İşçil) Kimdir?

Bade İşçil 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ailesi Bulgaristan göçmenidir. Annesi ve babası boşanan oyuncu annesi ile birlikte kalıyor. Eğitimini Yeditepe Üniversitesi Moda ve Tasarım Bölümünden mezun oldu. 2013 yılında işadamı Malkoç Sualp ile evlendi.

Ekrana ilk olarak Star Tv’de yayınlanan Evlere Şenlik programını sundu. İlk dizisi olan Gülpare’yi Andaç Haznedaroğlu yönetti. İpek Bilgin ve Ümit Çırak’tan oyunculuk dersleri aldı. 2007 yılında Cine5’te yayınlanan Metropol Cafe isimli komedi dizisinde yer aldı. Asıl tanınmışlığını ise 2009-2011 yılında yayınlanan dizi Ezel ile oldu. Ezelde Şebnem karakterini canlandırdı.

Ufak Tefek Cinayetler Oya Kimdir? ⇒ Tıklayınız!

Ezel dizisinin ardından Kuzey ve Güney dizisinde rol aldı. Bir çok reklam filminin yüzü de olan oyuncu, Ayaklı Gazete Tv Ödülleri En İyi Kadın Drama Oyuncu Ödülünü aldı. Yine Galatasaray Üniversitesi En İyi Kadın Oyuncu ödülünü aldı. Bu iki ödülü de Kuzey Güney dizisinde aldı. Moda tasarım eğitimi alan oyuncu ilerleyen yıllarda kendi adına bir moda evi açmak istiyor.

Bade İşçil bir röportajında;” kendisini bir anne gibi gördüğünü, en sevdiği özelliğinin ise sabrı olduğu, anlaşamadığı konu ise inatçı bir yapısı olduğu, ekranda olmanın en çok neyini özlediniz? sorusuna ise; sahne tozunu bir kere yuttunuz mu içindeki heves sahne özlemi oluyor.” diyor. Bade İşçil’in bir günü ise şu şekilde geçiyor.

“Kahvaltıdan sonra dışarı hava almaya çıkıyor.Kuşları ve kedileri besledikten sonra eve dönüp çoçuk uyursa kahve içiyor, uyanınca öğle yemeğini hazırlıyor. Evin tüm işlerini halledince dışarı çıkıp çocuğu ile oyun oynar akşam yemeğini yedikten sonra televizyon izliyor ya da kitap okuyup uyuyor. “

Bade İşçil Videosu!

Siz dizi de Pelin karakterini canlandıran oyuncu Bade İşçil hakkında ne söyleyebilirisiniz? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir?

Etiketler: ufak tefek cinayetler bade işçil ufak tefek cinayetler pelin gerçek adı ufak tefek cinayetler pelin kim ufak tefek cinayetler pelin oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL