Ufak Tefek Cinayetler Pelin Taylan’ı Aldatıyor mu? Taylan Pelin Boşanacak mı?

Ufak Tefek Cinayetler Pelin Taylan’ı Aldatıyor mu? Taylan Pelin Boşanacak mı?

Yazar: Emre Ufak Tefek Cinayetler

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler kaldığı yerden devam ederken dizide Pelin ile Tunç arasında yaşanan duygusal anlar Pelin’in Taylan’ı aldatıyor mu sorusunu akıllara getirdi. Peki Pelin Taylan’ı aldatıyor mu? Taylan ve Pelin boşanacak mı? Yazımızda.

Ufak Tefek Cinayetler Pelin Taylan’ı Aldatıyor mu? Taylan Pelin Boşanacak mı?

Ufak Tefek Cinayetler’de şimdiye kadar bir cinayet olduğunu ve bu cinayeti çözmeye çalışan polislerin araştırmaları ve tanık dinlemelerine şahit olmuştuk. Ancak dizide daha kimin neden öldüğü bile belli değil. Bu yüzden dizi şu ana kadar Ufak Tefek Cinayetler değil Ufak Tefek aldatmalar olarak devam ediyor. Bunlardan birisi de Pelin’in Taylan’ı aldatması olayı. Aldatma kimine göre sadece cinsi münasebet olarak algılanırken kimine göre de bir bakış veya bir dokunuş olarak algılanmakta. Pelin de de bu durum söz konusu. Burada Taylan’ın vereceği tepki merak konusu.

Aslında Tayla’nın tepkisini ölçme şansımız olmuştu. Tayla ile Oya okul yıllarında sevgili idiler. Oya’ya yapılan tuzak sonrası Taylan Oya’yı terk etmişti. Yıllar sonra Oya mahalleye geri dönmüş ve Taylan’da eski yılları hatılamış ve Oya’nın peşinden bir kaç zaman koşmuş ve umutlanmıştı. Taylan’ın asıl tepkisini ise Edip ile Oya’nın sevgili rolünü oynaması sonrasında Taylan adeta çıldırmış ve Pelin’in ısrarlı sorularına boynuz meselesi diyerek tepkisini dile getirmişti. Oya gibi eskide kalan bir aşka karşı gösterdiği bu tepkiyi düşünürsek Taylan’ın bu olayı duyarsa vereceği tepki çok sert olacaktır.

Taylan zaten Pelin’i çok da sevmemektedir. Dolayısıyla boşanmaları ve ayrılmaları sürpriz olmaz. Aslına bakılırsa ikili bir birini pek sevmiyor. Sadece çıkar ilişkileri var. Pelin sözde çok kıskanç biri gibi davranıyor. Ancak kendisi de Taylan’ı geride bırakacak hareketlere doğru adım atıyor. Pelin tehlikeli sularda yüzüyor. Bu durum ikilinin çıkarları boşa çıktığında ayrılacakları anlamına geliyor. Fakat bu ayrılık acı bir ayrılık olabilir. Taylan eğer Pelin’den ayrılırsa Oya’nın peşinde koşacaktır. Benim yorumum ise ikilinin ayrılmaması gerektiği yönünde. Her ne kadar ayrı telden de çalsalar birbirlerine yakışıyorlar. Siz Pelin’in bu durumu hakkında ne düşünüyorsunuz? Pelin ve Taylan ayrılmalı mı?

[mavitext]Ufak Tefek Cinayetler Tunç Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: ufak tefek cinayetler pelin aldatıyor mu ufak tefek cinayetler pelin taylan ayrılacak mı ufak tefek cinayetler pelin tunç ilişkisi ufak tefek cinayetler taylan peline ne yapacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL