Ufak Tefek Cinayetler Rıza Kimdir? Merve’nin Abisi

Ufak Tefek Cinayetler Rıza Kimdir? Merve’nin Abisi

Yazar: Emre Ufak Tefek Cinayetler

Ufak Tefek Cinayetler Star Tv ekranlarında yayınlanırken yeni karakterlerde diziye dahil olmaya başladı. Bu karakterlerden bir tanesi de Rıza’dır. Rıza karakterini canlandıran oyuncu kimdir?

Ufak Tefek Cinayetler Rıza Kimdir? Merve’nin Abisi

Dizi de Rıza karakteri Merve’nin abisi rolündedir. Aylak ve hiç bir işten anlamayan Rıza eğlenmekten başka bir şey düşünmeyen bir karakterdir. Peki Rıza karakterini kim canlandırıyor? Ufak Tefek Cinayetler’de Rıza karakterini canlandıran oyuncu Altuğ Görgü’dür.

Şu ana kadar Rıza karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adını öğrenemedim. Bu konuda bilgisi olan yorum kısmında bizlere iletebilir. Yorum kısmında oyuncunun bilgisini bizimle paylaşan Sıradan Biri (nick ismi)’e teşekkür ediyoruz. Altuğ Görgü 1975 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı Mezunudur.

Altuğ Görgü Bursa Şehir Tiyatrosunda oyuncu, yönetmen aynı zamanda Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır. 1.76 boyunda ela gözlü oyuncu Kösem Sultan, Kış Masalı dizilerinde rol almıştır. Oyuncu 1994 yılında Bursa Olay Tv Kuyruklu Yıldız isminde bir çocuk programı sunmuştur. Kendisine başarılar diliyoruz.

Etiketler: ufak tefek cinayetler rıza gerçek adı ufak tefek cinayetler rıza kim


Yorumlar

  • sıradan biri

    altuğ görgü bursa şehir tiyatrosunda oyuncu yonetmen aynı zamanda uludağ üniversitesi güzel sanatlar fakültesinde eğitmen

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL