Ufak Tefek Cinayetler Serhan Ölecek Mi? Serhan Diziden Ayrılacak Mı?

Yazar: Emre Ufak Tefek Cinayetler

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde sezon finali geldi çattı. Yaklaşık 5 aydır beklediğimiz katilin ve ölenin kim olduğu sorusu yanıtını bulacak. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde her hafta ölen kişi hakkımızdaki düşüncemiz değişti. Ve sezon finali fragmanı yayınlandığında ölen kişinin Serhan olduğunu düşünmeye başladık. Peki Ufak Tefek Cinayetler Serhan ölecek mi?

Oya ve Merve sonunda bütün kozlarını paylaşıyor. Hem de Serhan’ın karşısında. Serhan, Merve’nin gerçek yüzünü öğreniyor. Oya Serhan’ın karşısında Merve’nin kendisini yanan arabanın içinde öylece bırakıp gittiğini haykırıyor. Fakat ne olursa olsun Merve Serhan’dan ayrılmamaya kararlı. Çünkü Oya yüzünden yuvasını dağıtmayacağını tüm avazıyla haykırıyor.

Ufak Tefek Cinayetler Serhan ölecek mi? Fragmanda Oya ve Merve kavga ederken camın önünde duran kişinin Serhan olduğu görünüyor. Ölen kişinin pencereden düştüğü de defalarca gösterildi. Bu durumda pencereden düşen siyah kıyafetli kişinin Serhan olduğunu düşünüyoruz.

Fakat fragmanda dikkat çeken diğer bir olay ise Serhan’ın Oya’yı boğazladığı görülüyor. Fakat bunun hayal olduğunu düşünüyoruz. Çünkü dizide sık sık kim kimi öldürmek istiyorsa onun hayalini kuruyor. Burcu, Mehmet ve Taylan’ın kesinlikle ölmediği biliniyor. Ayrıca Oya, Merve, Pelin ve Arzu’nun olaydan sonra psikolojileri bozulduğu ve hastanede destek aldıkları biliniyor.

Tüm bu ip uçları bir araya gelince Serhan’ın öleceğini düşünüyoruz. Fakat diğer taraftan diziden önemli bir karakterin ayrılmaması için ölen kişi Elif de olabilir.

Ufak Tefek Cinayetler Ölen Serhan mı?

Heyecanla beklenen sezon finali 5 haziran salı ekranlarda… Sizce ölen Serhan Mı?

Etiketler: ufak tefek cinayetler ölen serhan mı ufak tefek cinayetler serhan diziden ayrılacak mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL