Ufak Tefek Cinayetler Serhan Oya Aşkı mı? Serhan Merve’den Ayrılacak mı?

Ufak Tefek Cinayetler Serhan Oya Aşkı mı? Serhan Merve’den Ayrılacak mı?

Yazar: Emre Ufak Tefek Cinayetler

Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi Ufak Tefek Cinayetler tüm hızıyla devam ederken ilk bölümü ile izleyiciyi ekrana kilitledi. Dizi de 4 kadın ve 4 erkeğin durumları anlatılıyor. Yaşadıkları ilişkiler, yalanlar anlatılıyor. Dizide Oya ve Edip hoca lise yıllarında bir iftiraya uğrar ve okuldan atılırlar.

Yılar sonra birbirinden kopmayan Oya ve Edip Hoca bir birine her zaman destek olurlar. Oya doktor olur ve Sarmaşık’a geri döner. Orada yılar önce kendisine iftira atıp okuldan atılmasına neden olan arkadaşları vardır. Merve’nin kocası Serhan ile spor yaparken karşılaşır. İkili birbirinden hoşlanmıştır. Ancak bir sorun vardır. Serhan Merve’nin kocasıdır.

Ufak Tefek Cinayetler Serhan Oya Aşkı mı? Serhan Merve’den Ayrılacak mı?

Serhan karısı Merve’den çok hoşlanmamaktadır. Merve kocası Serhan’ın maddi durumu dolayısıyla kendini güçlü hisseder. Bu yüzden Serhan’ı hiç bir zaman kaybetmek istemez. Ancak Serhan bir defa Oya’yı görmüş ve ondan çok hoşlanmıştır. Bu işin geri dönüşü olmayacaktır.

 

Benim düşünceme göre Serhan ile Oya birbirine aşık olacak ve Serhan Merve’den ayrılmak isteyecektir. Merve ise Oya’ya bir kötülük yapabilir. Kocasını elinden aldığını düşünerek Merve’ye zarar verebilir.

 

Sizce, Serhan ve Oya birlikte olabilirler mi? Serhan Merve’yi boşar mı? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir? Bizimle paylaşabilir misiniz?

Etiketler: ufak tefek cinayetler serhan merve ayrılacak mı ufak tefek cinayetler serhan oya aşkı mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL