Ufak Tefek Cinayetler Serhan’ın Gençliğini Canlandıran Oyuncu Kim? (Efekan Can)

Ufak Tefek Cinayetler Serhan’ın Gençliğini Canlandıran Oyuncu Kim? (Efekan Can)

Yazar: Emre Ufak Tefek Cinayetler

Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi Ufak Tefek Cinayetler 11. Bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanırken Serhan’ın başına gelenler herkesi üzmüştü. Serhan Merve’nin abisi Rıza yüzünden hapse girmiş ve ciddi bir sıkıntıya düşmüştü. Serhan’ın bu zor zamanlarında ise Merve dışında Oya’da desteğini hiç esirgemedi. Dizide Serhan’ın bu zor zamanları ona gençliğini hatırlatmıştı. Peki dizide Serhan’ın gençliğini canlandıran oyuncu kim? Tüm bilgiler yazımızda.

UTC  Serhan’ın Gençliğini Canlandıran Oyuncu Kim? (Efekan Can)

Ufak Tefek Cinayetler’de Serhan’ın gençliğini canlandıran oyuncunun gerçek adı Efekan Can’dır. Efekan Can 1994 yılında doğmuştur. Atletik bir vücut yapısına sahip oyuncunun ten rengi beyaz, göz rengi ela, saç rengi kahvedir. Eğitimini Bilecik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü mezunudur.

Socia ajansına bağlı oyuncu İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Tedarik Zinciri ve Yönetimi bölümünde Yüksek Lisans yapmıştır. Oyuncu Atölye Craft’a Oyunculuk Eğitimi alan yakışıklı oyuncunun kariyerinde ilk projesi Ufak Tefek Cinayetler dizisidir. Oyuncununu yetenekleri arasında yüzme, fitness, boks, gitar, bateri, piyona, bağlamanın yanında Solist, Söz Yazarı, Profesyonel Güreş, Voleybol, Basketbol bulunmaktadır. Dil olarak İngilizce bilen oyuncu b sınıfı ehliyete sahiptir.

[mavitext]Ufak Tefek Cinayetler Serhan Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Efekan Can, adını bilmediğimiz kız arkadaşı ile birlikte sosyal sorumluluk projelerinde de yer almıştır. Müziğe de ilgi duyan oyuncu Ufak Tefek Cinayetler’de Serhan’ın gençliğini oynayacaktır. Oyuncuya ilk projesinde başarılar diliyoruz. Ufak Tefek Cinayetler’de artık Serhan’ın geçmişini ve sırlarını da izleyici öğrenmiş olacak. Şu ana kadar kızların ve Taylan’ın geçmişine dair bir takım görüntüler verilmişti. Şimdi Serhan’da bu takıma dahil olmuş olacak. Bakalım Serhan nasıl bir geçmişe sahipmiş.

[mavitext]Ufak Tefek Cinayetler Merve’nin Evini Kim Satın Aldı? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: ufak tefek cinayetler serhan genç efekan can kim ufak tefek cinayetler serhan gençlik ufak tefek cinayetler serhan gençlik yıllarını canlandıran oyuncu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL