Ufak Tefek Cinayetler Sezon Finalinde Kim Ölecek? Öldü? Katil Kim?

Ufak Tefek Cinayetler Sezon Finalinde Kim Ölecek? Öldü? Katil Kim?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Ufak Tefek Cinayetler

Ekranların gelmiş geçmiş en esrarengiz dizisi Ufak Tefek Cinayetler’de heyecan dolu sezon finaline çok az bir zaman kaldı. Ve bütün deliller dizinin en masum iki karakterini işaret ediyor. Taylan ve Arzu. Şimdi herkesin merak ettiği konu Ufak Tefek Cinayetler Sezon finalinde kim ölecek? 

Fragmanlardan anladığımız kadarıyla herkes birilerinden kurtulmak ve intikam almak için cinayet işlemeyi göze almış durumda. Arzu, Pelin ile iş birliği yapmak için masaya oturuyor. Arzu’nun hedefinde Burcu varsa, pelin’le neden iş birliği yapıyor? Pelin’in hedefinde Merve olduğunu düşünürsek Pelin Arzu ile neden işbirliği yapsın?

Sezon finalinde balkondan düşen kişinin siyah elbiseli ve kollarının açık olduğunu görüyoruz. Ayrıca düşenin kıyafeti parlak değil sade. Yani tek kollu parlak elbiseyle yaza merhaba partisine ev sahipliği yapan Oya düşen kişi değil. Arzu’nun kıyafeti ise fazla açık yani düşen kişiyle uymuyor. Bu durumda düşen kişinin Arzu olmadığı da ortada. Pelin’in kıyafeti de tamamen parlak olduğu için onu da eliyoruz.  Burcu’nun da ölmediği dizinin son bölümünde ortaya çıkmıştı.

Ufak Tefek Cinayetler sezon finalinde ölen kişi kim sorusunun yanıtı olarak en yüksek ihtimal Elif gözüküyor. Elif’in kıyafeti düşen kişiyle birebir uyuyor. Tabi dizinin sezon finali çekimleri bir yıl önce çekildiği için çekim hataları olabilir. Aksi takdirde ölen kişinin Elif oluğu %90.

Peki tüm bunları bir kenara koyduğumuzda Taylan kime vuruyor? Elif’in Pelin’le hiç bir bağlantısı olmadığı için Taylan’ın Elif’e vurması için hiç bir sebep yok.

Sizce kim öldü?Kim Öldürdü?

 

Etiketler: ufak tefek cinayetler ölen Elif mi ufak tefek cinayetler ölen kim ufak tefek cinayetler sezon finalinde kim öldü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL