Ufak Tefek Cinayetler Sezon Finalinde Neler Olacak? Pencereden Düşen Kim?

Ufak Tefek Cinayetler Sezon Finalinde Neler Olacak? Pencereden Düşen Kim?

Yazar: Emre Ufak Tefek Cinayetler

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler kaldığı yerden heyecanla devam ederken dizinin ilk bölümünde pencereden bir kişinin düştüğünü hatırlıyoruz. Herkes dizide bir cinayetin işlendiğini biliyor. Ancak kimin öldürdüğünü ve kimin öldüğünü bilmiyor. Öleni sadece dizideki karakterler biliyor. Peki Ufak Tefek Cinayetler’deki büyük cinayeti çözümleniyor mu? Ufak Tefek Cinayetler sezon finalinde neler olacak?

Ufak Tefek Cinayetler Sezon Finalinde Neler Olacak? Pencereden Düşen!

Star Tv ekranlarının farklı dizisi Ufak Tefek Cinayetler’de sezon sonuna doğru yaklaşıyoruz. Mayıs ortaları veya sonuna doğru sezon finali yapması beklenen dizide herkesin merak ettiği konu dizinin ilk bölümünde pencereden düşen kişinin kim olduğu oldu. Zira yazımın başında faklı dizi demiştim. Ufak Tefek Cinayetler bu zamana kadar gördüğümüz diziler içinde farklı özelliğe sahip bir dizi. İşlenen konu itibariyle gerilimin üst düzeyde olduğu dizi bir ara bocalasa da şu an izleyiciyi tekrar merak içinde bırakıyor ve izleyicisinden pek bir şey kaybetmiş değil.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin son bölümünlerinde ilk bölümdeki o cinayetin, daha doğrusu dizide işlenen büyük cinayetin yavaş yavaş ortaya çıktığına şahit oluyoruz. Son bölümde Merve Serhan’ın kendisini aldattığını öğreniyor ve buna göre bir plan yapıyor. Amacı Serhan’ın kendisini kiminle aldattığıdır. Bu düşünce ile harekete geçen Merve Oya ile Serhan’ı yakalamak üzeredir. Bu son bölümlere yaklaşırken sezon finalinde pencereden kimin düştüğü üzerinde tekrardan düşünmekte fayda bulunuyor.

[mavitext]Ufak Tefek Cinayetler Serhan’ın Gençliği Kim? Tıklayınız![/mavitext]

Öncelikle dizi ile ilgili en önemli tüyoyu paylaşmak istiyorum. Dizinin sezon finalinde pencereden düşen kişi belli olacak. Peki bu kim olabilir. Dizide pencereden düşen kişinin erkek mi yoksa kadın mı olduğu belli değil. Sezon finalinde bunu öğreneceğiz. Dizide ölen kişinin hayal kırıklığı olmaması için kimsenin beklemediği ve nedenlerinin izleyiciyi doyurması gereken bir kişi olması gerekiyor. Kişiler üzerinden gidersek; Oya olamaz, zira Oya beklenen bir durum olur. Bu izleyiciyi şaşırtmaz. İkincisi Burcu o da şaşırtmaz. Arzu ile bir husumeti var. Tabi ki Arzu’da şaşırtmaz, Mehmet ile tekrar birlikte olursa Burcu buna izin vermemek için Arzu’yu öldürmüş olabilir.

Serhan’ın da Merve tarafından öldürülebileceği aşikar. Geriye sadece Pelin, Taylan, Edip kalıyor. Eğer Taylan’ın genel olarak kimseyle bir husumeti yok. Ancak Serhan ile Oya ilişkisini öğrenmesinden dolayı katil olma durumu var. Serhan’ın da Taylan’ın durumuna göre Taylan’ı öldürme durumu olabilir. Pelin ise burada ölmesi beklenen nadir kişilerden. Onunda Taylan kıskançlığı çok fazla. Taylan’ın Oya aşkı depreşirse bu sefer kendisini değil Taylan’ı öldürmeye kalkabilir. Benim düşüncem dizide Edip Hoca’nın pencereden düştüğü yönünde. Beklenmeyen bir isim ve pencereden düşen o ise herkesi şaşırtacaktır. Sizce Pencereden kim düşmüş olabilir? 

[saritext]Ufak Tefek Cinayetler Merve Serhan Oya İlişkisini Öğrendiğinde Ne Yapacak? Tıklayınız![/saritext]

Ufak Tefek Cinayetler Pencereden Düşme Sahnesi Videosu

Etiketler: ufak tefek cinayetler cinayeti kim işledi ufak tefek cinayetler pencereden kim düşüyor ufak tefek cinayetler sezon finali ne zaman neler olacak ufak tefek cinayetler sezon finali özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL