Ufak Tefek Cinayetler Son Bölüm (6. Bölüm) Özeti? 28 Kasım Fragmanı!

Ufak Tefek Cinayetler Son Bölüm (6. Bölüm) Özeti? 28 Kasım Fragmanı!

Yazar: Emre Ufak Tefek Cinayetler

Ufak Tefek Cinayetler tüm heyecanı ile devam ederken dizinin son bölümlerinde Merve oynadığı oyunla Oya’nın kliniğini kapattırmıştı. Oya işsiz güçsüz kalmıştı. Dizinin 5. bölümünden sonra en çok merak edilen konu ise 6. bölümü oldu. 6. bölüm özeti yayınlandı mı? 28 Kasım fragmanı yayında mı? Tüm bilgiler yazımızda.

Ufak Tefek Cinayetler Son Bölüm (6. Bölüm) Özeti?

Ufak Tefek Cinayetler de Oya kliniğinin kapatılmasından sonra çok sinirlenir ve Merve için zor günlerin başlangıcı olacaktır. Öte yandan Arzu boşanma davası için harekete geçiyor. Ona bu yolda yardım edecek bir de annesi vardır. Arzu’nun ezildiğini ve aptal yerine konduğunu düşünen annesi kızı için her şeyi yapabilecek iradede bulunuyor.

Oya kliniği kaybettikten sonra İzmir’e gitmeye karar verir. Ancak Oya’nın İzmir’e gitmesini engelleyen durumlar var. Bu da yeni bir aşkın başlangıcı demek. Serhan ile Oya artık iyice yakınlaşmaya başlamıştır. Burada senaristlerin bu evlilik dışı ilişkiye bir dur demeleri gerekiyor. sonuç olarak Serhan Merve ile evli. Kağıt üzerinde de olsa evlidir. Bir taraftan Arzu’nun başka bir kadın ile aldatılması kötü gösterilirken bir taraftan Merve’nin aldatılması iyi gösteriliyor. Buda Arzu’nun iyi Merve’nin kötü bir insan olmasından kaynaklanıyor. Aslına bakarsak izleyici için bu iki durum kabullenebilir olmuş durumda. İzleyici Serhan ile Oya’nın birlikte olmasını istiyor. Mehmet’in ise Arzu’yu haketmediğini düşünüyor. Ancak ne olursa olsun ikisi de kötü bir durum ve bir an önce düzeltilmelidir.

Ufak Tefek Cinayetler 6. bölüm özeti henüz yayınlanmadı. Ancak Oya Merve arasındaki bu savaş devam edeceğe benziyor. Üstelik Oya Merve’nin en değerli varlığı kocasını almış bulunuyor. Merve elindeki bu değeri kaybettiğini anladığında bakalım ne yapacak. Öte yandan Arzu Mehmet’den ayrıldıktan sonra kim ile birlikte olacak. Polis Sarmaşık’ta kimin öldüğünü biliyor. Kimin öldürdüğünü bilmiyor. İzleyici henüz ikisinide bilmiyor. Artık kimin öldüğünü bilme vakti gelmedi mi?

[mavitext]Ufak Tefek Cinayetler Kim Öldü? Tıklayınız![/mavitext]

Ufak Tefek Cinayetler 28 Kasım Fragmanı!

Etiketler: ufak tefek cinayetler 28 kasım fragmanı ufak tefek cinayetler 6. bölüm neler olacak ufak tefek cinayetler 6.bölüm fragmanı ufak tefek cinayetler 6.bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL