Ufak Tefek Cinayetler Son Bölüm ( 7. Bölüm ) Özeti? 5 Aralık Fragmanı!

Ufak Tefek Cinayetler Son Bölüm ( 7. Bölüm ) Özeti? 5 Aralık Fragmanı!

Yazar: Emre Ufak Tefek Cinayetler

Star Tv ekranlarının en çok merak edilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler tüm hızıyla devam ediyor. Dizide işlenen bir cinayet ve bu cinayetin çözümü anlatılıyor. Dizide hala kimin neden öldüğü ve kim tarafından öldürüldüğü bilinmezken dizide 4 kız arkadaşın birbiri ile stratejik mücadeleleri heyecanı artırıyor. Dizinin 6. bölümünden sonra gelen 7. bölüm özetini yazımızda bulabilirsiniz.

Ufak Tefek Cinayetler Son Bölüm ( 7. Bölüm ) Özeti?

Dizinini 6. bölümünde Oya gitmekten vazgeçti ve Sarmaşık’a yeniden yerleşti. Oya için artık elini kirletme vakti gelmişti. İlk iş olarakta aralarından su sızmayan 3 kız arkadaşı ayırmak oldu. Bunun için ise Arzu’nun kocası Mehmet’in Burcu ile olan ilişkisini Merve ve Pelin’in bildikleri halde Arzu’ya neden söylemedikleri oldu. Oya bu kozu ortaya atarken Arzu’nun arkadaşlarına tepkisi ve gelecekte onlara güvenmemesi gerektiğini düşünmesine neden oldu.

Oya ortaya öyle bir bomba attık ki sadece Arzu’yu değil Merve ve Pelin arasındaki ilişkiyide bozdu. Bu ilişkiye birde Burcu’nun dahil olması ve Merve’nin Burcu’yu herkesin içinde kötü göstermesi ortalığı iyice karıştırdı. Arzu sonunda evi için harekete geçiyor. Evini kurtarmak için Mehmet ile nasıl bir ilişki içine girecek. Arzu’yu aptal sananlar için şaşıracakları günler böylelikle başlamış oluyor.

Peki dizinin 7. bölümünde neler olacak? 7. bölümde Oya’nın bu stratejisine Merve ne karşılık verecek? Pelin ve Arzu’yu tekrar kazanabilecek mi? Arzu evini kurtarabilecek mi? 

Ufak Tefek Cinayetler 7. Bölüm Fragmanı!

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: ufak tefek cinayetler 5 aralık fragmanı ufak tefek cinayetler 7. bölüm fragmanı ufak tefek cinayetler 7.bölüm özeti


Yorum yaz