Ufak Tefek Cinayetler Tunç Öğretmen (Cihan Yenici) Kimdir? Pelin’in Yeni Aşkı!

Ufak Tefek Cinayetler Tunç Öğretmen (Cihan Yenici) Kimdir? Pelin’in Yeni Aşkı!

Yazar: Emre Ufak Tefek Cinayetler

Star Tv ekranlarında yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisinde inanılmaz gelişmeler yaşanırken dizide Pelin son zamanlarda Tunç öğretmen ile sıklıkla karşılaşmaya başlamıştır. Dizideki cinayet herhalde Tayla’nın Tunç olayını öğrenip onu öldürmesi mi acaba? Düşüncesine izleyicileri iten Tunç karakterini canlandıran oyuncu merak konusu oldu. Peki Tunç karakterini canlandıran oyuncu kimdir? Tanıyalım.

Ufak Tefek Cinayetler Tunç Öğretmen Kimdir? Pelin’in Yeni Aşkı!

Ufak Tefek Cinayetler’de Tunç öğretmen karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Cihan Yenici’dir. 1983 yılında İstanbul’da doğan oyuncu İstanbul Üniversitesi Fizik Bölümü mezunudur. 1.82 boyunda 70 kg ağırlığında olan oyuncunun gözleri kahve saçları siyah renklidir. Daha önce Lise Defteri, Bir Dilim Aşk, Kavak Yelleri, Canım Ailem, Yaban Gülü, Hicran Yarası, Huzurum Kalmadı ve Kaçak Gelinler dizilerinde oynayan oyuncu Kaçak Gelinler’de Ege karakterini canlandırmıştır.

Cihan Yenici, Ufak Tefek Cinayetler’de Pelin’den hoşlanan Tunç öğretmen karakterini canlandırıyor. Tunç öğretmen yeni bölüm fragmanında daha da ileri gidiyor ve üzgün olan Pelin’e sarılıp saçlarını okşayarak iltifatlar ediyor. Pelin ise tüm bunlara müsade ederek Taylan’ı aldatabileceği mesajını adeta izleyicinin gözüne gözüne sokuyor. Peki Pelin bu duruma nasıl geldi? Pelin bu duruma daha önce bir kaç kez karşılaştığı tunç öğretmenin kendisi hakkında iltifatları hoşuna gidiyordu. Son bölümde ise Pelin Merve’nin evini satın almış ve evde partiler verip adete zaferini ilan ediyordu.

[mavitext]Ufak Tefek Cinayetler Serhan’ın Gençliğini Canlandıran Oyuncu Kim? Tıklayınız![/mavitext]

Ufak Tefek Cinayetler’de Pelin’in bu davranışlarına anlam veremeyen Taylan ise Pelin’e kızmış ve sanki bir iş yapıyormuş gibi ifadelerle Pelin’in moralini bozmuş ve ağlatmıştı. Pelin ise soluğu Tunç öğretmenin yanında almış ve Tunç öğretmen kendisine sarılırken saçlarını okşamaya varan hareketlerde bulunmuştu. Tüm bu gelişmeler Pelin’in yakın zamanda daha da ileri gidebileceğiydi. Bu durum bile Tunç’u kızdırmaya yetecek adeta Ufak Tefek Cinayetler’de işlenen cinayetin Tunç cinayeti mi olduğunu akıllara getirdi. Zira Taylan Oya ile ilgili geçmiş bir durum olmasına rağmen çıldırmıştı. Şimdi eşi ile ilgili böyle bir durumda böyle bir cinayeti işlerse çok şaşılacak bir durum olmaz.

Cihan Yeninci Videosu

Etiketler: ufak tefek cinayetler tunç gerçek adı ufak tefek cinayetler tunç kim ufak tefek cinayetler tunç oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL