Ufak Tefek Cinayetler Tunç Öldü mü? Diziden Çıktı mı? Dizide İlk Cinayet mi?

Ufak Tefek Cinayetler Tunç Öldü mü? Diziden Çıktı mı? Dizide İlk Cinayet mi?

Yazar: Emre Ufak Tefek Cinayetler

Star Tv ekranlarının salı günleri yayınlanan dizisi Ufak Tefek Cinayetler tüm heyecanı ile devam ederken dizinin 22. bölümünde Tunç Öğretmen Pelin ve Merve’yi bir ormanlık alana getirttirip tehdit ederken Merve ve Pelin Tunç Öğretmeni uçurumdan aşağıya doğru itti. Sonrasında ise Merve yapabilecekleri bir şey olduğunu ve Tunç Öğretmen’i gömebileceklerini söyledi. Peki Tunç Öğretmen öldü mü? Dizide ilk cinayet işlendi mi? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Ufak Tefek Cinayetler Tunç Öldü mü? Diziden Çıktı mı? 

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler kaldığı yerden devam ederken dizinin 22. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fragmanda Tunç daha önce Burcu ile görüşmüş ve ondan bir şeyler istemişti. İlk fragmandaki bu isteğin ikinci fragmanda Pelin ve Merve’yi bir arada belirlenen yere getirme olacağını tahmin ediyorum. 2. fragmanıda Merve ile Pelin bir araya gelmiş ve birbirlerine ne arıyorsun burada gibi laflar etmeye başlamışlardı.

Bu arada Tunç öğretmen gelmiş ve “sizi burada gebertsem ve buradan aşağıya atsam polisler sizi yakalayabilir mi?” dedikten sonra Merve, Pelin ve Tunç arasında bir arbede çıkar ve Merve ile Pelin Tunç’u uçurumdan aşağıya atar. Tunç’un yüzü, gözü kan içindedir. Merve ve Pelin hemen oradan uzaklaşırken sonrasında ise ne yapacaklarını düşünür. Pelin ne yapabiliriz ki diye sorarken Merve aslında yapacak bir şeyimiz var der. Pelin ne diye sorunca Tunç’u gömebiliriz der. Peki Tunç gerçekten öldü mü? Merve ve Pelin Tunç’u gömecekler mi?

[mavitext]Ufak Tefek Cinayetler Tunç Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Öncelikle Tunç Öğretmen’in düştüğü yer aşırı uçurum bir yer değil. Benim düşüncem Tunç Öğretmen’in ölmediği yönünde. Hatta Merve ile Pelin oraya gittiklerinde Tunç öğretmeni yerinde bulamayabilirler. İşte o zaman daha çok korkacaklardır. İkinci ihtimal gerçekleşirse Tunç öğretmen dizide ölürse bu sefer Merve ve Pelin bu işin üstünü örtmek için Tunç’u gömecekler ve dizide de ilk cinayet işlenmiş olacak. Dizi bu yönden eleştiri alıyordu.

Tunç öğretmen öldüyse Merve ile Pelin bu iş açığa çıktığında hapse girecek ve yaşlanıncaya kadar çıkamayacaklardır. Bu yüzden bu olay uzun zaman dizide saklanacak ve dizinin sonlarına doğru açığa çıkacaktır. Yoksa iki önemli ismin hapiste olması diziden de çıkacakları anlamına gelir ki bu durumun şu an gerçekleşmesi imkansız. Siz dizide Tunç öğretmenin öldüğünü düşünüyor musunuz? Ölmediyse Merve ve Pelin ne yapacak? Ödüyse bu işten nasıl sıyrılacaklar?

Tunç Öğretmen Merve ve Pelin’in itmesi sonrası öldü. Merve adamı gece yarışı Raşel ile gelerek gömdü ve suçu Pelin’e atmayı planlamaktadır. 

[saritext]Ufak Tefek Cinayetler Merve, Serhan -Oya Aşkını Öğrendiğinde Ne Yapacak? Tıklayınız![/saritext]

Ufak Tefek Cinayetler 22. Bölüm Fragmanı

Etiketler: ufak tefek cinayetler merve ve pelin tunçu öldürdü mü ufak tefek cinayetler tunç öğretmen diziden çıktı mı ufak tefek cinayetler tunç öldü mü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL