Ufak Tefek Cinayetler’de Kim Öldü? Kim Öldürdü? Sarmaşık Vakası Nedir?

Ufak Tefek Cinayetler’de Kim Öldü? Kim Öldürdü? Sarmaşık Vakası Nedir?

Yazar: Emre Ufak Tefek Cinayetler

Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi Ufak Tefek Cinayetler tüm heyecanı ile devam ederken dizi de bazı sırlar da açıklanmayı bekliyor. Açıklanmayı bekleyen konuların başında Oya ve arkadaşlarını tanıyan kişiler bir cinayet olduğu ve bu cinayetin kimin cinayeti olduğunu çözmeye çalışan  komiser Kemal ve Derya’nın hangi cinayeti çözmeye çalıştığı merak konusu oldu. Sarmaşık Vakası neydi? Bu vakada kim öldü? Kim veya kimler öldürdü? Yazımızda..

Ufak Tefek Cinayet Kim Öldü? Sarmaşık Vakası Nedir?

Öncelikle dizi de 4 kadının başından geçenler anlatılırken bu 4 kadının geçmişte başlarından bir olay geçmiş ve yıllar sonra o olayın üstüne tekrar bir araya gelmişler. İzleyiciye dizide bir cinayet olduğunu ve o cinayetin yıllar önce olduğunu düşündürmüştü. Ancak dizinin ilk bölümünde gerçekleşen olayın bir cinayet olmadığı Oya ve Edip’in başına diğer arkadaşlarının ördüğü çorap yüzünden Oya ve Edip’in Sarmaşığı terk ettikleri ortaya çıkmıştı. Oya ve Edip’in tekrar Sarmaşığa gelmesi ile bir araya gelen arkadaşların bir bir cinayete şahit olduğu anlaşılıyor. Peki bu cinayet nedir?

Komiser Kemal ve Derya’nın midesini kaldırmayan bu cinayet olayı Sarmaşık Vakası diye geçiyor. Bunu dizinin daha önce yayınlanan fragmanlarından çıkarıyoruz. Fragmanda dizinin ilk iki bölümünde olaya tanık olanlardan aldıkları bilgileri bir panoya asmışlardı. Bu panonu üzerinde ise Sarmaşık Vakası yazıyordu. Peki Sarmaşık Vakası nedir?

Babamın Günahları Oyuncu Kadrosu! Tıklayınız!

Sarmaşık Vakası Oya, Serhan, Taylan, Mehmet, Edip, Arzu, Pelin ve Merve’nin de içinde olduğu bir cinayet vakasıdır. Bu cinayeti kim işledi? Ölen kişi kim? Oya ve arkadaşlarından biri mi yoksa dışarıdan biri mi? Tüm bu sorular ilerleyen bölümlerde çözüme kavuşurken Komiser Kemal ve Derya’nın tanıklardan bilgileri aldıktan sonra cinayeti çözmeye başlamaları ile dizide yeni başlamış olacak?

Ufak Tefek Cinayetler Sarmaşık Vakası Videosu!

Sizce dizide Sarmaşık Vakası olarak bilinen cinayette kim öldü? Kim öldürdü? Polisin çözmeye çalıştığı olay ne olabilir? Bu konudaki duygu ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz..

Etiketler: ufak tefek cinayetler çözülmeye çalışılan cinayet ufak tefek cinayetler kim öldü ufak tefek cinayetler kim öldürdü ufak tefek cinayetler sarmaşık vakası nedir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL