Ulaş Tuna Astepe ve İrem Hevacıoğlu’nun Altın Kelebek Ödül Törenindeki Konuşmaları

Ulaş Tuna Astepe ve İrem Hevacıoğlu’nun Altın Kelebek Ödül Törenindeki Konuşmaları

Yazar: Emre Dizi Haberleri

2018 Altın Kelebek Ödül treninde en iyi dizi çifti ödülüne sahip olan isimler Ulaş Tuna Astepe ve İrem Helvacıoğlu ödülün ardından yaptıkları konuşmayla büyük bir beğeni kazandılar. İrem Helvacıoğlu ve Ulaş Tuna Astepe’nin konuşmaları tekrar tekrar sorgulandı.

Ulaş Tuna Astepe ilk konuşan isim oldu. Ve öncelikle büyük bir özveriyle çalıştıklarını bütün ekip büyük emek verdiklerini bu ödüle kendilerini layık görenlere ve tüm seyirciye  minnetlerini sundu. Ardından mikrofona geçen İrem Helvacıoğlu ise bu ödülü güçlü kadınlar ve bu kadınlara inanan erkekler için aldığını dile getirdi.

İrem Helvacıoğlu şık kıyafeti ve güzelliğiyle dikkat çekerken Ulaş Tuna Astepe de karizmatik ve mütevazi tavırlarıyla herkesten büyük beğeni topladı. Aynı zamanda Ulaş Tuna Astepe ve İrem Helvacıoğlu en iyi erkek ve kadın oyuncu dallarında da adaylardı. Fakat En İyi Kadın Oyuncu ödülüne layık görülen isim Kadın dizisinin başrol oyuncusu Özge Özpirinçci oldu. En İyi Erkek Oyuncu ise Çukur dizisinin başrol oyuncusu Aras Bulut İyinemli oldu.

Etiketler: irem helvacıoğlunun altın kelebek ödül törenindeki konuşması ulaş tuna astepenin altın kelebek ödül törenindeki konuşması


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL