Ulaş Tuna Astepe’nin Yeni Sevgilisi Cansu Kim? Kaç Yaşında, Boyu, Mesleği

Ulaş Tuna Astepe’nin Yeni Sevgilisi Cansu Kim? Kaç Yaşında, Boyu, Mesleği

Yazar: Emre Sen Anlat Karadeniz

Ekranların sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz’in başrol oyuncusu Tahir karakterine hayat veren Ulaş Tuna Astepe yeni sevgilisiyle gündeme bomba gibi düştü. Daha önce bir çok dizi projesinde rol almasına rağmen Sen anlat Karadeniz dizisiyle yıldızı parlayan Ulaş Tuna Astepe’nin sevgilisi Cansu kim, kaç yaşında, mesleği ne gibi benzeri sorular yoğun olarak sorgulanmaya başladı.

Ulaş Tuna Astepe’nin 24 nisan salı akşamı İstanbul’da bir mekanda birlikte görüntülendiği ve daha önce de haklarında aşk dedikoduları çıkan Cansu Baydar kim? Çift ne zamandır birlikte?

Cansu Baydar, Filmloverss şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Sinema yazarı olarak kendini tanıtan Cansu Baydar, Vefa Lisesinden mezun olduktan sonra Bahçeşehir Üniversitesinde Sinema ve Televizyon üzerine eğitim almıştır. Aynı zamanda bu süreç içerisinde Berlin’de sinema ve medya alanında eğitimler almıştır. Berlin’de yaşayan mültecilerle birlikte kısa film ve belgesel çekimleri gerçekleştirmiştir. Bu süre zarfında Berlin film prodüksiyon şirketleriyle birlikte çalışmalar yürütmüştür.

Altın Kelebek En İyi Erkek Oyuncu Ödülünü Kim Aldı?

Reklam, kısa film, kurmaca film ve belgesel projelerinde senaryo, reji asistanlığı ve sosyal medya deneyimleri olmuştur. Çok yönlü ve marjinal kişiliğiyle ön plana çıkan Cansu Baydar küçük yaştan itibaren yazmayı seven, içindekileri saklamadan dışa vuran bir kişilik.

Özel hayatıyla gündeme gelmeyi tercih etmeyen ve bugüne kadar yaşadığı ilişkileri kameralardan uzak tutmaya çalışan Ulaş Tuna Astepe’nin Cansu Baydar ile bu kadar ulu orta görüntülenmesi ilişkilerinin ciddiyetini ortaya koyuyor. Görüntülerin hızla yayılması sonucunda oyuncunun hayranları Ulaş Tuna Astepe’nin yeni sevgilisi kim, Cansu Baydar kim? sorularına yanıt aradı.

Son zamanların en çok araştırılan ve merak edilen isimlerinden biri olan Ulaş Tuna Astepe, konuyla ilgili bir açıklamada bulunmadı. Fakat Ulaş Tuna Astepe’nin dizideki partneri İrem Helvacıoğlu’nun Cansu Bayder’i sosyal medya hesabından takibe alması çiftin birliktelik iddialarını kuvvetlendirdi.

Cansu Baydar instagram hesabı: @cansubaydar

Siz Ulaş Tuna Astepe ve Cansu Baydar çiftini nasıl buldunuz? Sizce Yakışıyorlar mı? Yorum kısmında düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. 

Etiketler: cansu baydar kim sen anlat karadenizin tahiri ulaş tuna astepenin sevgilisi cansu kim ulaş tuna astepenin sevgilisi cansu kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL