Ulusal Kanal Hafta Sonu Sunucusu Sinem Fıstıkoğlu Kimdir?

Ulusal Kanal Hafta Sonu Sunucusu Sinem Fıstıkoğlu Kimdir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Ekranların sevilen yüzü Sinem Fıstıkoğlu’nun yeni kanalı ve programı belli oldu. Güzel ve başarılı sunucu Sinem Fıstıkoğlu bundan böyle Ulusal Kanal’da Hafta Sonu programı ile izleyicisi ile buluşuyor. Peki Sinem Fıstıkoğlu kimdir?

Sinem Fıstıkoğlu’nun sunacağı Sinem Fıstıkoğlu ile Hafta Sonu tanıtımı yayınlandı. Güzel sunucu Fıstıkoğlu tanıtımda program ile ilgili detaylara yer verdi. İşte tanıtımdan ekranlara yansıyanlar. Sinem Fıstıkoğlu programın tanıtımında şunları söyledi;

“Hafta sonu programlarına dair bildiğiniz ne varsa unutun. Bundan sonra her Cumartesi Pazar saatler 9u gösterdiğinde ulusal kanal ve ulusal radyo ortak yayınında her şeyi konuşacağız. Neleri konuşacağız? Hayat dair ne varsa önemli konular önemli konuklarla.  Gazeteler güne nasıl başladı? Biraz sohbet biraz muhabbet, biraz haber biraz siyaset. E magazin de olsun diyorsanız inanın başka bir yerde yok. Ben Sinem Fıstıkoğlu. Sinem Fıstıkoğlu ile Hafta Sonu’nda buluşmak üzere efendim”

Sinem Fıstıkoğlu kardeşi Simge Fıstıkoğlu gibi sunuculuk yapmaktadır. Daha önce Bengütürk Tv Haber Spikerliği, Sporda Son Söz Programının Yapımcısı ve Sunucusu olarak ekranlara gelmiştir.

Etiketler: sinem fıstıkoğlu kimdir ulusal kanal sunucusu sinem fıstıkoğlu kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL