Ünlü Filmlerin En Sevilmeyenleri: Kötü Karakterler

Ünlü Filmlerin En Sevilmeyenleri: Kötü Karakterler

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Sinema sektörü günümüzde artık uçsuz bucaksız bir şekilde gelişmiş durumda. Aksiyon ve macera filmleri seviyorsanız kötü karakterlerden haberiniz var demektir. Bu kötü karakterler filmlerin olmazsa olmazıdır. Kötü karakterler var olmazsa filmlerinde bir anlamı olmaz. Filmlerde izlediğimiz o büyük hesaplaşmalar, derin intikamlar bu karakterler yoksa yoktur. Peki bu karakterler nelerdir? İşte ünlü filmlerin en sevilmeyenleri: kötü karakterler…

 

1-    NORMAN STANSFİELD

Norman Stansfield karakteri, hepimizin bayıla bayıla izlediği Leon filminde kötü polis rolünü canlandırmaktadır. Oldukça pis bir karakter olan Norman Stansfield’ı Gary Oldman canlandırmaktadır. Oldukça pis biri olan bu karakteri zaman zaman herkes boğmak ister.

 

2-    COLONEL HANS LANDA

Inglourious Basterds filminin kötü karakterlerden Colonel Hans Landa, filmde bir Nazi subayıdır. Sinir bozucu mimikleri ile ekranlara yumruk atan karakteri Cristoph Waltz canlandırmaktadır.

 

3-    JOHN DOE

Se7en filminin kötü karakterlerinden olan John Doe karakteri, şüphesiz kötü olduğu kadar da havalı bir karakter. Buz gibi bakışları ile insanın içine işleyen John Doe karakteri filmde Brad Pitt ile düşman. John Doe karakterini Kevin Spacey canlandırmaktadır.

 

4-    EMPEROR COMMONDUS

Kötü Karakterler

Roma İmparatoru olan bu karakter o kadar zalim ki, filmde fakirlerle oldukça sinir bozan bir şekilde uğraşıyor. İzlerken işkence çektiren Emperor Commondus karakterini ünlü oyuncu Joaquin Phoenix canlandırıyor.

 

5-    LORD VOLDEMORT

Kötü Karakterler

Harry Potter serisi şüphesiz Dünya sinema tarihinin gördüğü en iyi ve kült film serilerinden biri. Dünya üzerinde azımsanamayacak sayıda hayranı bulunan Harry Potter filminin kötü karakteri ise Lord Voldemort. Oldukça çirkin olan Voldemort ilk başlarda kötülüğü ile bizi sinir etse de daha sonra üzücü karakteri insanın içine işliyor desek yalan olmaz. Lord Voldemort karakterini ünlü oyuncu Ralph Fiennes canlandırıyor.

 

6-    AMON GOETH

Kötü Karakterler

Oldukça acıklı bir hikayenin ortasında olan kötü karakter Amon Goeth, soğuk kanlı bir katildir. Bipolar rahatsızlığı ve soğuk kanlı bir katili bize iliklerimize işleyerek aktaran Amon Goeth karakterini ünlü oyuncu Ralph Fiennes canlandırmaktadır.

 

7-    ANTON CHIGURH

Kötü Karakterler

Son dönemlerin en başarılı yapımlarından biri olan Not Country For Old Men filminde kiralık katil olan Anton Chigurh sinirleri en çok bozan kötü karakterlerden sonuncusu. Anton Chigurh karakterini ünlü oyuncu Javier Bardem canlandırmaktadır.

 

 

 

Etiketler: en kötü karakterler en sevilmeyen film karakterleri en ünlü kötü karakterler kötü adamlar kötü karakterler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL