Ünlü Oyuncuların Rol Aldığı İlk Diziler

Ünlü Oyuncuların Rol Aldığı İlk Diziler

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Türkiye’nin en ünlü oyuncularının rol aldığı ilk dizileri biliyor musun? Bu oyuncular da kariyerlerine ufak rollerle başladılar ve en sonunda kariyerleri yükselişe geçene kadar canla ve başla çalıştılar. Peki ünlü oyuncuların rol aldığı ilk diziler nelerdir? Sizin için bu konuyu tüm detaylarıyla araştırdık. İşte o diziler…

 

1-    Taner Ölmez

Ünlü oyuncuların rol aldığı ilk diziler listesinde bugünlerde Mucize Doktor dizisiyle kariyerinin zirvesinde olan Taner Ölmez’in ilk oynadığı dizi Kül ve Ateş dizisi. Ünlü oyuncu Taner Ölmez, Kül ve Ateş dizisinde Hayati rolünü canlandırmıştı.

 

2-    Ezgi Mola

Ezgi Mola da bu günlerde Masumlar Apartmanı dizisiyle tüm Türkiye tarafından hayranlıkla izleniyor, o da adeta kariyerinin zirvesini yaşıyor. Ünlü ve yetenekli oyuncu Ezgi Mola’nın ilk rol aldığı dizi 2000 yılında yayınlanan Karate Can isimli dizi. Ezgi Mola bu dizide bir yan karakter.

 

3-    Birkan Sokullu

Birkan Sokullu, yine Masumlar Apartmanı dizisinde Ezgi Mola ile başrolleri paylaşıyor ve birlikte oldukça başarılı işlere imza atıyorlar. Birkan Sokullu’nun ilk rol aldığı dizi ise 2008 yılında yayınlanan Küçük Kadınlar dizisi.  Birkan Sokullu’yu Küçük Kadınlar dizisinde ki rolüyle tanımak adeta imkansız.

 

4-    Binnur Kaya

ünlü oyuncuların rol aldığı ilk diziler

Binnur Kaya’da bu aralar Kırmızı Oda dizisinde Doktor Hanım’ı canlandırıyor ve bu rolüyle gönülleri fethetmiş durumda. Binnur Kaya’nın ilk rol aldığı dizi ise herkesin zamanında severek izlediği Bir Demet Tiyatro dizisi. Binnur Kaya bu rolde oynarken henüz 23 yaşındaymış…

 

5-    Caner Cindoruk

ünlü oyuncuların rol aldığı ilk diziler

Kadın ve Sadakatsiz dizisiyle adından söz ettiren Caner Cindoruk’un ilk rol aldığı dizi Kara Güneş isimli dizi. Caner Cindoruk’u bu rolde adeta tanımak imkansız.

 

6-    Neslihan Atagül

ünlü oyuncuların rol aldığı ilk diziler

Sefirin Kızı dizisinde aldığı rolde adından sıkça söz ettiren ünlü oyuncu Neslihan Atagül’ün ilk aldığı rol ise hepimizin zamanında severek izlediği ve yakından takip ettiği Yaprak Dökümü dizisi. Ünlü oyuncu Yaprak Dökümü dizisinde Fikret karakterinin eşi Tahsin’in kızı rolünü canlandırmakta.

 

7-    Öykü Karayel

ünlü oyuncuların rol aldığı ilk diziler

Ünlü oyuncu Öykü Karayel’in ilk rol aldığı dizi hepimizin severek izlediği Kuzey Güney dizisiydi. Öykü Karayel, Kuzey Güney dizisinde cemre karakterine hayat vermişti.

 

8-    Cansu Dere

ünlü oyuncuların rol aldığı ilk diziler

Sadakatsiz dizisinde Caner Cindoruk ile başrolleri paylaşan ve masa sahnesiyle adeta viral olan Cansu Dere’nin ilk rol aldığı dizi ise 2003 yılında yayınlanan Alacakaranlık isimli dizi.

Etiketler: ünlü oyuncuların rol aldığı ilk diziler ünlülerin ilk dizileri ünlülerin ilk filmleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL